Subbass Hoparlörler

Subbass hoparlör satış sayfamızda pasif ve aktif olmak üzere listelenen en ucuz subwoofer fiyatları yer alır. En ucuz subbass kabin hoparlör fiyatları muzikalmarket.com'da


Aktif Subbass Kabin Hoparlör

Aktif kabin hoparlör olarak imal edilen subbass hoparlör çeşitleri, yerleşik sistem olarak kullanılan ürünlerdir. Basreflex port tasarımında imal edilen, ızgara özellikleriyle ses kalitesinde nitelik sağlayan ürünler, bütünleşik uçan noktalarla şahane kombinasyonlar tasarım ediliyor.

Kompakt tasarımlar ve 4 inç ses bobinleriyle yüksek performans elde ediliyor. Ses uygulamaları, enstrüman ve müzik uygulamalarında en yüksek kaliteyi elde etmek için subbass hoparlör çeşitlerini değerlendirebilirsiniz.


Subbass Hoparlör Özellikleri

Suya dayanıklı koni tasarımlarıyla imal edilen ses sistemleri, genellikle 18 inç sürücü kombinasyonlarında üretiliyor. 460 mm sürücü ve 4 inç ses bobinleri ile ses akışında gerçek sunum yapan hoparlör çeşitleri, çelik materyalden delikli ızgara modülleri ile tasarım kalitesi sunuyor.

Refleks portları sayesinde güç bozulması tamamen yok edilerek, en berrak ve nitelikli ses akışı sağlayabilirsiniz. Hava gürültüsünün yüksek seviyede azaltılması için geniş ön alan tasarımında imal edilen ürünler, genellikle MDF malzemeden üretilir.  Fiziksel kapasiteleri yüksek olan aktif subbass kabin sistemleri, darbelere dayanıklı formları ile uzun ömürlü kullanım olanakları sağlar.


Subbass Hoparlörlerin Teknik Özellikleri

Ferrit mıknatıs ve 4 inç ses bobini ile tasarım edilen aktif hoparlör çeşitleri, 1000 Watt gücünde çalışır ve 4000 Watt tepe noktasıyla kombin edilir. 132 dB süreklilikte maksimum SPL oranı, 138 dB tepe oranları ile nominal empedans oranında 8 ohm kombinasyonu sağlanıyor.

30- 50 kg ağırlığında tasarım edilen ve güçlü ses sistemleri arasında yer alan subbass aktif hoparlör çeşitleri, 600 W RMS peak güçleri ile birbirinden farklı teknik özellikler sunuyor. Doğal frekans tepkisi ve derin- güçlü ses sunumları ile genellikle D sınıfı amplifikatör ile imal edilirler.

Amplifikatör kaliteleri ile ekstra performans sağlayan ses sistemleri, dinamik bas yanıtları ve yüksek volüme uygulamalarında şahane bass doyumu ile muazzam ürünlerdir.

High pass stereo çıkış kombinasyonları ve dahili XLR girişleri ile tasarlanan hoparlör modelleri, hem cihazlar hem de mikrofonlar ile bağlantı edilerek kullanılabilir.