Mikser Amfi

Rack tipi mikser amfi modelleri, power amfi çeşitleri gibi binlerce müzik sistemi ürünü bulunuyor. Ses uygulamaları ve müzik uygulamalarında kaliteli ses formu yakalamak ve ses kontrol özellikleriyle en iyi performansın sağlanması için dizayn edilen mikser amfi modelleri, ürün kategorilerine göre farklı teknik donanımlarda sunuluyor.


Rack Tipi Mikser Amfiler

Kanal giriş sayılarına göre model özelliklerini sunan rack tipi mikser amfi çeşitleri, RCA line giriş opsiyonlarına ve her kanalda sağlanan volüme kontrol özelliklerine göre dizayn ediliyor. Ortalama 150 W güç ile imal edilen mikser amfi modelleri, kısa devre koruması ve DC koruması ile entegre özelliklerde sunuluyor.

Mekanik soğutmalı, fan soğutmalı sistemlerde imal edilen mikser modelleri, genellikle 19 inç rack tipi standardında üretilir. Teknik donanımlara alternatif olarak ve opsiyonel kullanım seçenekleri ile 70 ila 100 volt çıkış seçenekeri, USB Mp3 player kullanım olanakları sunulur.


Power Mikser Amfi Modelleri

Çift efektli power mikser olarak tasarlanan amfi modelleri, ortalama 1000 watt opsiyonlarında imal edilir. 12 kanallı ve dijital DSP efektleri ile dizayn edilen Lastvoice power mikser amfiler, en çok tercih edilen ürün seçenekleri arasında yer alıyor.

Bluetooth ve Mp3 özellikli mikserler, kayıt özellikleri ve kulaklık çıkış kombinasyonları ile kalite ve konfor sunuyor. 48 Volt phantom power ile çalışan cihazların hat trafolu seçenekleri bulunuyor.


Mikser Amfi Özellikleri

350 watt gerçek güç kapasitesi ile imal edilen mikser amfi çeşitleri, 85 dB sinyal gürültü oranları ve genellikle 1 V giriş hassasiyet unsurları ile nitelik sağlayan ürünlerdir. Frekans tepkisi aralığında 60 Hz ile 16 kHz seçki sunulan mikser amfi modelleri, kısa devre koruma özellikleriyle kendi yapısını korur.

Fan soğutuculu olarak tasarım edilen mikser amfi çeşitleri, hat trafolu veya trafosuz hoparlör bağlantılarıyla kullanım özelliği sunar. Tavan hoparlörleri ile kullanım olanakları sağlayan sistemler, amfilerle bağlantı kurabilen opsiyonlarda imal edilir.

4- 8- 16 ohm trafosuz dış hoparlörlerle ve 100 V trafolu iç hoparlörleri ayırarak kullanım olanakları sağlayan mikser amfi çeşitleri, 100 V ve 4 ohm çıkış kapsamları ile alternatifli kullanım özellikleri sağlayan ürünlerdir.


Mikser Amfi Fiyatları

En cazip fiyat seçeneklerinde sunulan mikser amfi fiyatları, en ucuz veya en yüksek seçkilerde sunulan amfi modelleri, teknik donanımları itibariyle fiyatlandırılır. Power mikser modülleri, deck mikser çeşitleri ve rack tipi mikser modellerinin tamamı hem markalarının sunum özellikleri hem de model niteliklerine bağlı olarak belirlenir.

Kampanyalı fiyat avantajlarının sunulduğu online satış sistemlerinden, en ekonomik mikser amfi çeşitleri değerlendirilebilir. Taksitli satış olanakları ve indirimli seçkilerde sunulan mikser amfi seçenekleri ile profesyonel ürün seçenekleri bulunuyor.


Sektörel Amfi Çeşitleri

Okullar ve eğitim kurumları, fabrika ve cami gibi alanlarda kullanılan amfiler, düğün ses sistemlerinin de en temel müzik sistemi ürünleri arasındadır. Cami amfileri, okul tören amfileri genellikle rack tipi amfi çeşitlerinde oluşuyor. Müzik uygulamalarının yapıldığı alanlarda ise mikser amfi çeşitleri sıklıkla kullanılan ürünlerdir.

Oteller ve eğlence mekanları, konferans salonları ve etkinlik alanları, yayın ve kayıt stüdyoları gibi pek çok alanda kullanılan amfi çeşitleri, sektörel ses sistemleri kategorisinde hazır paket donanımları ile daha cazip ve daha ekonomik seçeneklerle satışa sunuluyor.

Güvenilir alışveriş sistemleri ve esnek ödeme opsiyonlarını değerlendirerek profesyonel ürün seçkilerinden yararlanabilirsiniz. Tavsiye mikser amfi ürünlerini değerlendirebilir, en yeni modelleri ve en çok satın alınan ürünleri değerlendirerek cazip fırsatlardan dilediğiniz her an yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR