Merkezi Anons Sistemleri

Merkezi anons sistemleri fiyatları sayfamızda belediyeleri ve benzeri anons sistemlerinde kullanılan en ucuz merkezi anons sistemi modelleri yer alır. En ucuz merkezi anons sistemi fiyatları muzikalmarket.com'da. Özel alanlar ve kentsel alanlarda kullanılmak üzere, özenle dizayn edilen anons sistemleri sunuyoruz. Muzikalmarket.com online alışveriş sistemiyle, acil anons yayın modülleri ve merkezi anons ünite çeşitlerini, tam donanımlı set seçenekleriyle sunuyoruz. İhtiyacınıza uygun anons sistemlerinden dilediğiniz seçebilir ve tek tıkla sipariş edebilirsiniz.

Stok dahilinde tüm ürünleri aynı gün kargo ediyor, 50 TL üzeri alışverişleriniz için bedava gönderim sağlıyoruz. 


Profesyonel Anons Sistemleri

Müzikal Market profesyonel ses sistemleriyle, tüm dünyada en çok tercih edilen anons yayın sistemlerini sunuyoruz. Decon ve Hepa merz merkezi anons sistemleri, Denox ve Astron anons yayın sistemlerinde, her kullanım ihtiyacına uygun ürün çeşitleriyle profesyonel ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Anons üniteleri, anons mikrofonları, hoparlör setleriyle set olarak satışa sunulan ürünlerde, 5 bölgeli, 6 veya 10 bölgeli trafolu anons üniteleriyle sunum yapılıyor. Hoparlör çeşitlerinde, kullanılacak alana bağlı olarak sütun ve duvar tipi hoparlör çeşitleri, tavan ve alçıpan hoparlör setleri gibi farklı modüller tercih edilebilir.

Masa tipi mikrofon çeşitleri, bas konuş mikrofonlar veya mike mikrofon çeşitleriyle dizayn edilen profesyonel anons modülleri, en uygun fiyatlarla sistemimizde sunuluyor.


Fonksiyonel ve Donanımlı Ürünler

Dexun merkezi anons sistemleri, Enorm anons yayın üniteleri, Hepa-Merz ses sistemleri, İnterm marka modüller ve König merkezi anons paketleriyle, birbirinden cazip seçenekler sunuyoruz. Muzikalmarket.com online alışveriş sistemiyle hem ekonomik hem kaliteli anons sistemlerini, güvenilir ürün garantisiyle satın alabilirsiniz.

Lastvoice ses sistemleri Notel ve Show ses sistemleri, West Sound ve Yonka marka kaliteleriyle fonksiyonel yayın modüllerinin tamamını tek tıkla satın alabilirsiniz. Dijital kataloğumuzdan en güncel ve geliştirilmiş modelleri inceleyebilir, teknik özellikleri ve görselleriyle dilediğiniz sistemi seçebilirsiniz.

Çağrı merkezi ve Whatsapp hatlarımızdan erişim sağlayarak, merkezi anons yayın sistemleri ve ürün siparişleri için görüşme sağlayabilirsiniz. Elektronik ödeme çeşitlerinde hem web üzerinden hem mobilden güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. SSL yazılımlarıyla, kişisel verileriniz korunarak daima konforlu alışveriş yapabilirsiniz.

Vade farksız 3-9 taksit seçeneği ve muzikalmarket.com güvenilir ürün ağı ile dilediğiniz her an sipariş keyfine başlayabilir ve tüm ses sistemi ihtiyaçlarınızda bu keyfi sürdürebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR