Sıva Üstü Tavan Hoparlörleri

Sıva üstü hoparlörler içerisinde hat trafolu olarak çalışabilen sıva üzerine uygulanan sıva üstü tavan hoparlörleri yer alır. Genelde tavan tipi hoparlör sistemlerinde kullanılan sıva üstü tavan hoparlörleri, hat trafolu olmaktadır. Sıva üstü tavan hoparlörü seçimi yapmadan önce hat trafolu olmasına ve 13, 16 cm ebatlarında olmasına dikkat etmeniz önerilir. En ucuz sıva üstü hoparlör fiyatları muzikalmarket.com'da


Sıva Üstü Hoparlör Kullanılan Alanlar

Daha çok kapalı mekanlarda kullanılan sıva üstü hoparlör çeşitleri, 30 m2’ye kadar olan alanlarda kullanılır. Kombine ürünler olarak kullanılan ses sistemleri, sinema ve tiyatro salonlarında tercih edilen sistemlerdir. Askeri alanlar, kamusal alanlar, üretim ve geri dönüşüm tesisleri gibi kapsamlı alanların yanı sıra oteller ve turizm tesislerinde senkronize olarak kullanılan ürün seçenekleridir.

Konser salonları, organizasyon ve etkinlik alanları, konferans ve kongre merkezleri, alışveriş merkezleri gibi pek çok alanda kullanılan ses sistemlerdir. Şeffaf ses akışı ve kesintisiz müzik yayınları için kullanılan sıva üstü hoparlör çeşitleri, cami ve ibadet alanlarında kullanılır.


Sıva Üstü Hoparlör Montajı Nasıl Yapılır?

Kullanılacak mekanların genel tasarım özelliklerine bağlı olarak belirlenen kurulum özellikleri, akustik sunum olacak şekilde yapılmalıdır. Kablo kelepçe dizaynı ile kolay ve pratik şekilde yapılabilen sıva üstü hoparlör kullanımları, ardışık şekilde yapılabilir. Doğrudan sıva üzerine uygulanan ve ürün sayısına göre belirli aralıklarla dizilim edilen hoparlör çeşitleri, ürünlerin montaj özelliklerine göre yapılır.


Sıva Üstü Hoparlörlerin Fiyatları

Marka ve modellere göre farklı fiyat seçeneklerinde satışa sunulan hoparlör çeşitleri, teknik özelliklerine ve materyal kalitelerine bağlı olarak belirleniyor. Set şeklinde satışa sunulan sıva üstü hoparlör fiyatları, malzeme kalitelerine göre farklı kapsamlarda imal ediliyor.

Ürün fiyatlarını, set paketleri ile değerlendirebilir en ucuz fiyatlar ve kampanyalı seçeneklerle satın alabilirsiniz. Taksitli satış olanakları, indirimli fiyat seçenekleri ve kombine ürün sistemleriyle, tüm alanlara uygun sıva üstü hoparlör çeşitlerini satın alabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına hızlı ve güvenilir kargo seçenekleri ile dilediğiniz her an sipariş verebilir, kesintisiz müzik ve yayın keyfini elde edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR