Mevlüt Anfisi

Portatif mevlüt anfileri sayfamızda uzun kullanımlar sonucu tavsiye edilen ve çok satılan mevlüt anfisi modelleri yer alır. En ucuz mevlüt anfisi fiyatları muzikalmarket.com'da

Portatif ve kolay kullanılabilir tasarımlarıyla, en iyi mevlüt anfisi çeşitlerini en ucuz fiyatlarla sunuyoruz. 7/24 alışveriş konforuyla muzükalmarket.com online kategorimizden, en ucuz anfi çeşitlerini sipariş edebilirsiniz.

Vade farksız 9 taksit, 50 TL üzeri satın alımlarda bedava kargo opsiyonlarından yararlanabilirsiniz. Cami ses sistemleri kategorisinde seyyar modülde dizayn edilen mevlüt anfileri, mikrofonlu paketleriyle sunuluyor.


Ergonomik ve Portatif Anfiler

Denox ve Osawa ses sistemleri üretimleriyle seyyar mevlüt anfisi çeşitlerini, online menümüzden inceleyebilirsiniz. 50 Watt anfi çeşitleri, 55 Watt ve 75 Watt anfi çeşitlerinde portatif kullanım özellikleriyle profesyonel sistemler sunuyoruz. Muzikalmarket.com güvenilir alışveriş portalıyla, Tvm anfiler, Westa anfiler ve Notel mevlüt anfisi çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Hem kampanyalı hem taksitli satın alım seçenekleriyle, Gold Audio cami ve mevlüt anfisi çeşitlerinden watt güçlerine göre seçim yapabilirsiniz. 


Teknolojiyle Senkronize Tasarımlar

Seyyar portatif şarjlı mevlüt anfisi çeşitleri, el mikrofonu ve yaka mikrofonu ilaveli anfi setleriyle 50 Watt, 60 Watt ve 70 Watt ürün çeşitlerinden istediğiniz değerlendirebilirsiniz. Hatim, dua ve ezan kayıtlı anfilerde, Mp3 ve akıllı cihaz bağlantılarıyla yayın ve sunum özellikleri sunuluyor.

Usb ve Bluetooth bağlantı özelliklerinin yanı sıra mikrofon giriş seçkileriyle tasarım edilen anfiler, hafif tasarımlarıyla oldukça ergonomiktir. En iyi markalar ve anfi tasarımında en güncel ürün modelleriyle geniş bir yelpaze sunuyoruz.

Mikrofonların frekans aralıkları ve çekim kapasiteleri, anfilerin watt özellikleri, ekho, bas ve volüm kontrol özellikleri gibi donanımlarına bağlı olarak ürün seçimlerinizi yapabilirsiniz. Muzikalmarket.com alışveriş menüsünden, dilediğiniz mevlüt anfisi çeşitlerini “sepete ekle” butonunu kullanarak, ürün karşılaştırma özelliğinden faydalanabilirsiniz.


Tek Tıkla Anfi Siparişi

Türkiye’nin ses ve ışık sistemleri satış mağazası olarak Yonka alt yapısını sunuyor ve cazip fiyatlarla avantaj sağlıyoruz. Tüm anfilerde indirimli fiyatlar ve üyelere özel ekstra indirim oranlarından yararlanabilirsiniz. Tekil ürün veya anfi set çeşitlerinde, paket içeriklerini ve tüm cihazların teknik özelliklerini online menümüzden değerlendirebilirsiniz.


Taksitli satış sistemi, 2 yıl garantili ürünler, satış öncesi ve sonrası müşteri destek sistemi ve her muzikalmarket.com ürününde, değişim ve iade güvencesiyle profesyonellik sunuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR