Hoparlör

En muhteşem performanslar, en iyi bass kombinasyonu ve en berrak ses akışı için öznele dizayn edilen hoparlör modelleri, ses uygulamaları ve müzik uygulamalarına göre farklı teknik kapasitelerde sunuluyor. Hoparlör çeşitleri arasında seçim yaparken, watt güçlerine, dahili ve harici giriş- çıkış fonksiyonlarına göre değerlendirme yapılabilir.

Ayrıca hoparlörlerin kategorilerine, taşınabilir veya yerleşik sistem özelliklerine, Woofer ve EQ özelliklerine göre en iyi ve en profesyonel ürün seçenekleri değerlendirilebilir.


Hoparlör Çeşitleri

Farklı kullanım özelliklerine göre imal edilen hoparlör sistemleri, yerleşik veya taşınabilir ses sistemleri olarak tasarım ediliyor. Gruplarına göre imal edilen hoparlör çeşitleri şu şekildedir;

·         Tavan Hoparlör Sistemleri

·         Duvar Hoparlör Sistemleri

·         Kabin Hoparlör Sistemleri

·         Unit Hoparlör

·         Referans Monitörler

·         Aktif Hoparlör Sistemleri

·         Sıva Üstü Hoparlör

·         Horn Hoparlör

Her kategoride yer alan hoparlörler için uluslararası ve yerel firma üretimleri bulunuyor. Birbirinden farklı teknik kapasite ve kapsamlarda geliştirilen hoparlör çeşitleri, portatif ses sistemleri ile opsiyonel kullanım olanakları sağlıyor.


Kablosuz Hoparlör Çeşitleri

Müzik yayınlarının istenilen her yerde yapılması için tasarım edilen hoparlör çeşitleri, tekerlekli tasarımları veya çanta tipi taşınabilir tasarımlarıyla imal ediliyor. Elektrik kaynağının olmadığı alanlarda kullanılmak üzere tasarım edilen hoparlör modelleri, şarj edilebilir akü sisteminde üretiliyor.

Farklı şarj süreleriyle 4 saatten 8 saate kadar kesintisiz çalışma fonksiyonları sunan hoparlör sistemleri, Bluetooth bağlantı, Usb Mp3 ve SD kart seçeneklerinin yanı sıra akıllı cihazlarla doğrudan bağlantı özellikleri ve multi medya senkronizasyon özellikleriyle tasarım ediliyor.


Tavan Hoparlör Çeşitleri

Anons yayın sistemleri dahilinde tasarım edilen tavan hoparlörleri, yapıların genel özelliklerine göre kurulum ediliyor. Sıva üstü hoparlör çeşitleri, alçıpan modelleri, hat trafolu tavan hoparlör çeşitleri ve setleri bulunuyor. Sağlık merkezleri, okullar, büyük şirketler, kamu kurum ve kuruluşları, fabrikalar, oteller, dinlenme tesisleri, otogarlar veya metro istasyonları gibi pek çok alanda yayınlar için tavan hoparlör modelleri kullanılır.

13 cm, 15 ve 17 cm modeller, 21 veya 25 cm oval modeller, beyaz- siyah veya boyanabilir modelleri, trafolu veya amfili dizayn edilen tavan hoparlör seçenekleri gibi birbirinden farklı özellik, donanım ve seçkilerle ürünler sunuluyor.


Referans Monitörleri

Stüdyo kabin sistemleri olarak dizayn edilen referans monitör çeşitleri, multi medya referans veya stüdyo referans özellikleriyle dizayn ediliyor. İki yollu aktif kabin olarak tasarlanan modeller ve stüdyo kayıtları için şahane netlik sunan modeller, inç oranlarından sürücü tasarımlarına, Woofer, elkolayzer ve sound özelliklerinde watt güçlerine dek nitelik taşıyan ses sistemi ürünleridir.

Özellikle Mackie, referans monitör tasarımında global bir uzmandır. Dalga kılavuz sistemi, bas kombinasyonları ve akustik formlarıyla geliştirdiği kabin sistemleri, profesyonel alanlarda kullanım ve ev stüdyo sistemlerinde kullanım özelliklerine göre farklı seçeneklerde sunuluyor.


Hoparlör Fiyatları Nasıl Değerlendirilir?

En ucuz hoparlör veya en pahalı müzik aygıtı, gibi farklı kriterlere göre müzik sistemi seçimi yapılabilir. Ürün modellerinde kullanılan teknik özellikler, dijital ve teknolojik formlar, fiyat belirlemede kullanılan temel unsurlar arasındadır.

Kasa tasarımlarında kullanılan hammadde ve materyal çeşitleri, tweeter tasarımları, yazılım ve bilgisayarlardan kullanım özellikleri, harici giriş ve çıkış opsiyonları, cep telefonlarından kullanım ve multi medya bağlantı özellikleri, bas ve tiz ayarlama modülleri gibi özelliklere göre hoparlör fiyatları farklılık gösterir.

Online sipariş sistemiyle kampanyalı olarak sunulan hoparlör fiyatları, kredi kartına taksit seçenekleri ve hızlı kargo avantajlarıyla cazip seçeneklerde sunuluyor. Kullanım alanlarına en uygun ürünleri seçerek, hızlı ve kolay şekilde sipariş verebilir müzik coşkusuna kesintisiz devam edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR