Taşınabilir Portatif Ses Sistemleri

Taşınabilir ses sistemi sayfamızda hem elektrik de hem de şarjlı olarak çalışabilen, portatif yapısı sayesinde seyyar olarak taşınabilen portatif seyyar ses sistemleri yer alır. En ucuz taşınabilir ses sistemi fiyatları muzikalmarket.com'da

Taşınabilir Seyyar Ses Sistemi

Taşınabilir ses sistemleri veya portatif ses sistemleri olarak nitelendirilen seyyar ses sistemleri, elektrik kaynağı olmayan ortamlarda müzik yapmak için geliştirilmiştir. Profesyonel müzik sistemleri dahilinde taşınabilir olarak dizayn edilen müzik ürünleri, kullanım alanlarına göre farklı özellikler ve kombinasyonlarda tasarım ediliyor.

Seyyar ses sistemi olarak tekli ürün veya set olarak tasarlanan ekipmanlar, hafif gramajlarda ve kolay taşınabilir özelliklerde kombine edilmektedir. Portatif sistemlerde; mikrofonlar, amfiler, hoparlör gibi donanımlar bulunuyor.


Seyyar Ses Sistemi Özellikleri

Portatif ses sistemleri genel olarak hoparlör kabin olarak dizayn edilir. Çek- çek model veya çanta tipi tasarım edilen ses sistemleri, birbirinden farklı özelliklerle imal edilen ve elektriksiz ortamlarda da kullanılabilen cihazlardır. Genellikle mikrofonlarla satışa sunulan ürünler, watt güçlerine ve bağlantı opsiyonlarına göre özellik kazanır.

Taşınabilir ses sistemleri, bas ve tiz kontrol, volüme kontrol ve benzeri özellikler ile ses ve müzik iletimlerinin en nitelikli biçimde yapılması için tasarlanır. Kablosuz mikrofon modülünde imal edilen ürünler, el mikrofonu, yaka mikrofonu, baş mikrofonu gibi farklı seçeneklerle ya da kombine olarak sunulur.

Seyyar ses sistemlerinde kullanılan anfi modelleri, yine elektrik kaynağı olmayan açık alanlar ve kapalı alanlarda kullanılmak üzere dizayn edilmektedir. Taşınabilir anfi modelleri, konserler, festival ve organizasyon gibi etkinliklerin yanı sıra DJ performansları, animasyon gösterileri veya turizm etkinliklerinde kullanılır.


Portatif Anfi Sistemleri

Seyyar ses sistemleri olarak kombine edilen müzik ekipmanları ses ve müzik etkinliklerinde istenilen ayarlamaların yapılabilmesi için geliştirilmektedir. Marka ve konseptlere göre müziğin en iyi sentezi, özel bileşenler, ses kontrastları gibi farklı özelliklerle tasarımlar yapılıyor.

Seyyar amfi sistemleri, özellikle cami ses sistemleri dahilinde kullanılan ürünlerdir. Kayıt yapma veya kayıttan çalabilme özellikleri, Mp3 bağlantı, ezan ve mevlut okuma gibi farklı özelliklerde dizayn ediliyor.

Müzik sunumları için sahne ve DJ performansları, iletişim etkinlikleri gibi pek çok alanda taşınabilir anfi sistemleri kullanılıyor. Maksimum güç, watt ve volt özellikleri, hoparlör bağlantı özellikleri, dijital paneller, kullanıcı kayıt veya ayarlama modülleri gibi birbirinden farklı opsiyonlar ile tasarım edilmektedirler.


Portatif Ses Sistemi Fiyatları

80 watt, 100 watt, 150 watt veya 300 watt gibi farklı donanımlarda imal edilen taşınabilir ses sistemleri, genellikle mikrofon ilaveli hoparlör sistemi olarak satışa sunuluyor. Tekli kabin sistemi, istenilen her yerde müzik yayınları yapma veya iletişim etkinlikleri gerçekleştirmek üzere tasarlanmaktadır. Portatif ses sistemi fiyatları, ürünlerin özellik ve teknik formlarına bağlı olarak belirleniyor. Hoparlör ebatları, bas ve ses kontrol opsiyonları, Bluetooth bağlantı, uzaktan kumanda, renkli ışıklar, LED ekran tasarımları veya mobil cihaz bağlantı gibi fonksiyonları değerlendirilerek fiyat seçkileri sunulmaktadır.

Portatif ses sistemlerinde sunulan kablosuz mikrofonlar genellikle 200 metre çekim alanına sahiptir. Hoparlör çeşitlerinin ses çıkış opsiyonlarına, watt güçlerine, ızgara ve sürücü özelliklerine göre teknik donanım nitelikleri sunulur.


Seyyar Ses Sistemleri Nitelikli Kullanım Sağlar mı?

Portatif ses sistemleri, istenilen her alanda kesintisiz müzik yapabilmeyi sağlar. Şarj edilebilir opsiyonla tasarım edilen hoparlör sistemleri, yerleşik sistem olarak da kullanılabilmektedir. Markalara ve satın alınan model özelliklerine göre, seyyar ses sistemlerinden nitelikli performans sağlanabilir.

Reklam, tanıtım ve organizasyon etkinlikleri, konserler veya ibadet alanı kullanımları, okullar, fabrikalar veya benzeri alanlarda kullanım özelliklerine göre performans sağlanabilir. Tamamen seçilen ürünle alakalı olarak yüksek kalite, yüksek performans elde edilebilirken, ergonomik kullanım özellikleriyle istenilen tüm alanlarda rahatlık sağlanabilir. Günün her anı ve dilediğiniz her yerde kesintisiz müzik keyfi için ideal ürünlerdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR