Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon perdesi satış sayfamızda kaliteli kumaşlardan dünya standartları ölçülerinde üretilen motorlu ve storlu projeksiyon perdeleri yer alır. En ucuz projeksiyon perdesi fiyatları muzikalmarket.com'da

Muzikalmarket.com projeksiyon perdesi çeşitlerinde, cazip indirimler var. Kataloğumuzu incelediniz mi?

Projelere, sunumlara konfor kazandıran projeksiyon perdesi çeşitlerinde, birbirinden farklı ebatlarda sipariş verebilir ve stantlı ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.


Lastvoice Projeksiyon Perdesi Çeşitleri

Online projeksiyon perdesi kategorimizde yer alan tüm ürünler, özel sipariş sistemiyle satışa sunuluyor. Seçtiğiniz tüm projeksiyon perdeleri, maksimum 4 günde kargo edilmektedir. İstediğiniz her ebatta ürün sipariş edebilir ve motorlu, kumandalı projeksiyon perdesi çeşitleriyle sunumlarınıza kalite katabilirsiniz.

200 x 200 projeksiyon perdesi, 240 x 240 motorlu kumandalı projeksiyon perdesi, 180 x 180 projeksiyon perdesi ebatlarında, kullanım ihtiyacınıza uygun boyutları seçerek, tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Tam karartma stor tasarımıyla yüksek görüntü kalitesi ve mekanizma özellikleriyle daima rahat kullanış sağlayabilirsiniz.

Lastvoice tasarım kalitesiyle 244 x 183 cm perde çeşitleri, 300 x 225 cm perdeler ve 213 x 213 cm projeksiyon perdesi çeşitleri sunuyoruz. Tamamında motorlu ve kumandalı tasarım opsiyonlarından faydalanabilir, projeksiyon perdesi standıyla kombine olarak satın alabilirsiniz. 


Tek Tıkla Projeksiyon Perdeleri

Online ağımızda yer alan tüm projeksiyon perdelerini tek tıkla satın alabilirsiniz. 265 x 150 cm projeksiyon perdesi çeşitleri ve tüm ebatlardaki tasarımları, güvenli ödeme sistemiyle sipariş edebilirsiniz. Mobil uyumlu teknolojiler ve tüm web programlarıyla %100 uyumlu menümüzden Lastvoice ve diğer firmaların projeksiyon perdesi çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü ürün görselleri, ebat bilgileri, materyal ve mekanizma bilgilerinin yanı sıra kullanım ve montaj detaylarıyla online menüden değerlendirme yapabilirsiniz. Çağrı merkezi numaramızdan veya Whatsapp sistemlerimizden tüm ürünler için erişim sağlayabilir, ütün bilgisi verebilir ve hızlı sipariş fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Okullar ve tüm eğitim merkezler, sanat ve kültür merkezleri, şirketler, alışveriş merkezleri gibi pek çok alanda kullanılan projeksiyon perdesi çeşitleri, kolay monte edilebilir niteliktedir. Birinci sınıf hammadde ve tam kapama stor çeşidiyle imal edilen projeksiyon çeşitlerini, günün her anı sipariş portalıyla satın alabilirsiniz.

Motorlu Projeksiyon perdeleri özel siparişe göre yapıldığı için değişim ve iade seçeneği yoktur. Kullanım ihtiyacınıza uygun ebatları belirleyerek konforlu alışveriş yapabilir, açık ve kapalı alanlarda güvenle kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR