Gitar Standı

Gitar standı satış sayfamızda gitar enstrümanında sehpa olarak kullanıllan ikili, üçlü ve 5 li gitar standları yer alır. En ucuz gitar standı fiyatları muzikalmarket.com'da

Ekonomik, şık ve konforlu gitar standı çeşitleriyle muzikalmarket.com avantajlı sisteminden yararlanabilirsiniz. 7/24 alışveriş, 50 TL üzeri bedava kargo ve vade farksız taksitli satış seçkileriyle online menümüzden hemen sipariş verebilirsiniz. Fonksiyonel gitar standı çeşitlerinde tekli ve 5’li ürün seçkileri, kişisel ve profesyonel kullanım ürünleri, mağaza stantları gibi pek çok ürüne, anında erişim sağlayabilirsiniz.

Dünya’nın her köşesine aynı gün kargo avantajlarıyla dijital seçkinlik sunuyor, Türkiye’nin en iyi ses ve ışık sistemleri markası olarak profesyonel ürünler sunuyoruz.


Sağlam ve Ergonomik Tasarımlar

Yonka profesyonel portatif gitar standı çeşitleri, müzik sektöründe en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Kolay ve konforlu kullanım özelliklerinin yanı sıra uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan hammadde kapsamlarıyla, yüksek kalite unsurları sunuluyor.

Ctt ses sistemleri, Hercules Stant, Superlux ve Lastvoice stant çeşitleriyle, gitar, saz ve pek çok telli enstrüman kullanımı sağlayabilirsiniz. Profesyonel gitar standı çeşitleri tekli ve 5’li mağaza tipi ürün seçenekleriyle beğeninize sunuluyor. Muzikalmarket.com online kategorimiz, güncel olarak yeni gelen ürünlerle dizayn ediliyor. Kampanyalı ürün seçeneklerini ve en çok satın alınan ürünleri, tek tıkla satın alabilirsiniz.


Şık ve Ekonomik Stantlar

En ucuz gitar standı çeşitleri, ekstra indirimleriyle size özel sunuluyor. Portatif stantlarda ahşap ve çelik konstrüksiyon ürün çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Alüminyum stantlar ve kademeli gitar ayaklığı stant çeşitleriyle profesyonel ürün yelpazemizden dilediğiniz ürünleri hemen seçebilirsiniz.

Ctt G serisi stantları, Lastvoice Gtr serisi ve Superlux GS serisi stant sehpa çeşitleriyle en ekonomik ürünleri satın alabilirsiniz. Tekli stantlar ve mağaza tipi stant çeşitleriyle, stüdyolar, müzik kursları, sahneler ve müzik evlerinde konforlu kullanım sağlayabilirsiniz.

Metal ve ahşap stant çeşitleriyle enstrümanlarınız zarar görmeden çizilmeden konforlu kullanım sağlayabilirsiniz. Muzikalmarket.com güvenilir sistemiyle, bilgi güvenliğiniz sağlanarak tüm elektronik ödeme çeşitlerinde konfor sağlayabilirsiniz. 

Çağrı merkezi ve Whatsapp erişim sistemlerinden, tüm ürünler ve sipariş için iletişim sağlayabilirsiniz. Toptan satış hizmetlerimizden faydalanmak için müşteri temsil sistemimiz ile görüşme sağlayabilir, mağaza ve endüstriyel alanlarda fonksiyonel kullanım özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Daima avantajlı fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.

₺262,73 KDV Dahil
₺327,70 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺282,50 KDV Dahil
₺339,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo