Doppler Telsiz Mikrofon

Doppler kablosuz mikrofon sayfamızda vhf ve uhf band çalışabilen masa, el ve yaka tipi olmak üzere doppler telsiz mikrofonlar yer alır. En ucuz doppler telsiz mikrofon fiyatları muzikalmarket.com'da

En ucuz Doppler telsiz mikrofon çeşitleri, muzikalmarket.com kampanyalarıyla satışa sunuluyor. Birbirinden farklı donanımlarıyla tasarım edilen Doppler mikrofonları indirimli fiyatları ve taksitli satış opsiyonlarıyla satın alabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajı ve 50 TL üzerine ücretsiz gönderim fırsatlarıyla hemen sipariş verebilirsiniz.

Kullanım ihtiyacınıza uygun telsiz tipi mikrofonlarda, Doppler kalitesi ve garantili satış unsurlarımız ile konforlu alışverişe başlayabilirsiniz.


Doppler Mikrofon Setleri

El tipi mikrofonlar ve yaka tipi mikrofon çeşitlerinde, telsiz kombinasyonlarıyla muazzam içerikler sunuluyor. Doppler Dm serisinde dizayn edilen telsiz mikrofonlar, alıcı cihazlarıyla fonksiyonel olarak sunuluyor.

Dijital tasarımları ve hızlı frekans eşleşme modülleriyle konfor sağlayan Doppler sistemleri, tekli ve çiftli olarak satışa sunuluyor. El + yaka mikrofonu seti veya ikili yaka tipi mikrofon, ikili el tipi mikrofon setleriyle size özel sunuluyor. Mikrofonların çekim kapasitelerine, ses performanslarına, kanal sayısı ve senkronize özelliklerine göre dilediğiniz ürünleri seçebilirsiniz.


Doppler’den Mikrofon Seçkileri

Enstrüman mikrofonu çeşitlerinde kablosuz özellikler sunan Doppler, karaoke mikrofon çeşitleri ve çiftli el tipi telsiz mikrofon setleriyle farklı tasarımlarda sunuluyor. Doppler 8’li telsiz mikrofon setlerinde sunduğumuz kampanya ile dilediğiniz mikrofonları seçebilirsiniz. 

El tipi mikrofon, headset mikrofon, yaka mikrofonu ve bas konuş özellikli masa mikrofon çeşitleriyle satış sunulan telsiz setiyle, çok amaçlı kullanım sağlayabilirsiniz. Doppler telsiz mikrofon setleriyle, sektörünüze uygun sistemler ve en ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Telsiz mikrofon çeşitlerinde hem yedek ürünler hem hazır paket kombinasyonlarından yararlanabilir, tek tıkla satın alım sağlayabilirsiniz.


En Ucuz Doppler Mikrofonlar

Muzikalmarket.com online alışveriş sistemiyle en ucuz telsiz mikrofon çeşitlerini sipariş edebilirsiniz. Kampanyalı fiyatlar, taksitli ödeme seçenekleri ve 2 yıl garantili telsiz mikrofon çeşitleriyle dilediğiniz tüm ürünleri seçebilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası iletişim sistemimizden bilgi alabilir, teknik özellikler ve toptan satış talepleri için görüşme sağlayabilirsiniz.

En ucuz Doppler kablosuz mikrofon setleri, çoklu telsiz mikrofon paketleri, en yeni mikrofonlar ve indirime giren ürün setleriyle, online alışveriş sistemimizi değerlendirebilirsiniz. 7/24 alışveriş konforu ve cazip fiyatlarla, Türkiye’nin en kapsamlı platformu olarak faaliyet gösteriyoruz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR