Dynacord Mikser

Dynacord mikser sayfamızda muhteşem çift efekt özelliği ile çalışan power ve deck olmak üzere en ucuz dynacord mikser fiyatları yer alır. Dynacord teknoojisi ile üretilen mikserler, dsp efektli ve üst segmenttir. Cms ve powermate serileri ile ön plaa çıkan dynacord mikserler en iyi fiyat garantisi ile muzikalmarket.com'da


Dynacord CMS Mikser Çeşitleri

CMS kompakt mikser sistemleriyle, bileşen ve özellik kalitesi bambaşka bir boyutta sunuluyor. 3 farklı modelde tasarım edilen CMS mikserler; CMS 1000- 3, CMS 1600- 3, CMS 2200- 3 modelleriyle muazzam nitelikler sunuyor.

Farklı sayılarda dizayn edilen kanal sayıları, mic/ line girişleri ve çok özel konsol tasarımlarıyla kullanıcı dostu modüller sunuyor. Kompakt miks sistemiyle yüksek kalite ve stüdyo ses kalitesinde iletimler sağlanıyor.

24/ 48 bit efekt işlemci sistemleriyle tasarım edilen CMS mikserler, uzun süreli performanslar ve tüm projelerde ideal çözümler sağlar. Profesyonel ses sistemleri sektöründe tercih edilen CMS mikser çeşitleri, konserlerde ve tüm canlı uygulamalarda şahane başarı elde etmenizi sağlar. 

Ayrıca CMS 600-3 modeli de ergonomik tasarımı ve  MIC / LINE giriş kanalları donatılarıyla, müziğin en nitelikli halini üretmenizi sağlar.


Dynacord PM Serisi Mikserler

Elektrikli mikserler kategorisi dahilinde üretilen 8-CH kompakt mikser modelleri, kullanıcı dostu tasarımları ve modern teknoloji sunumlarıyla favori ürünler arasında yer alıyor. Analog giriş devresi ve esnek konsol yapısıyla, dijital master kombinasyonu sunar. Akustik performans ve kaliteli amplifikatör dizaynıyla sınıfının en iyi ürünleri arasında yer alıyor.


Dynacord Powermate Serisi

Elektrikli mix tasarımlarında ideal sonuçlar elde etmeniz için tasarım edilen Powermate serisi, 3 farklı model seçkisinde sunuluyor. 10 ila 22 kanal girişli ürünlerde, dijital ünite entegrasyonu ve güçlendirici sistem ekipmanlarıyla üretim kalitesi sunulmuştur.

Mikser kategorisinde sembol niteliğinde olan Powermate mikserler, profesyonel bileşenler ve profesyonel özellikleriyle en âlâ performansı elde etmenizi sağlar. Güvenilir ürün sistemi ve şahane kombinasyonları ile müziğin DNA’sını keşfetmenizi sağlar. Her notada ve her ritimde akustik formlar, ekstra efektler ve özenle işlenen bileşenleri, dilediğiniz tonda- tınıda sunabilirsiniz.


Dynacord Mikser Fiyatları

Profesyonel müzik sistemleri alanında en gelişmiş modelleri sunan Dynacord, farklı kategorilerdeki kullanımlar için her seride 3 model üretmiştir. Dynacord mikser fiyatları, kategori ve ürünlerin model özelliklerine göre belirleniyor. Daha pratik ve amatör kullanımlar için imal edilen ürünlerin yanı sıra profesyoneller için dizayn edilen üst modeller bulunuyor.

Mikser fiyatlarını dijital satış sistemi avantajı ile değerlendirebilir, teknik özellikleri, amplifikatör ve işlemci kombinasyonlarına göre değerlendirme yapabilirsiniz. Dynacord mikser çeşitleri, elektronik ödeme sistemleriyle yapılan alışverişlerde taksitli ve ücretsiz kargo avantajları ile satışa sunuluyor. 

En şahane müziklerinizi hemen üretmeye başlamak için dilediğiniz Dynacord modelini tek tıkla sipariş edebilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR