Hoparlör Sehpası

Hoparlör sehpası satış sayfamızda ayaklık diye de bilinen seyyar yapıda portatif hoparlör standları yer alır. En ucuz hoparlör sehpası fiyatları muzikalmarket.com'da. Ayaklı hoparlör sehpası çeşitleri ve daha küçük ebatlardaki mikrofonlar için birbirinden farklı seçeneklerde dizayn edilen sehpa çeşitleri bulunuyor. Hoparlör sehpaları, cami ve ibadet alanlarında, okul ve eğitim kurumlarında, düğün salonlarında, konser ve konferans salonları gibi pek çok alanda, yerleşik sistem ekipmanı olarak kullanılır.

Stand veya sehpa olarak nitelendirilen ses sistemi donanımları, hem yayınların istenilen açıdan yapılabilmesi hem de ekipmanların güvenliklerinin sağlanabilmesi için imal edilir.

 

Hoparlör Ayağı

 

Hoparlör ayağı kullanımı oldukça önemlidir. Keza hoparlörü istediğiniz konumda çalıştırabilmek ya da çevre faktöründen korumak için hoparlör ayağı kullanımını öneriyoruz. Özellikle kapalı mekanlarda sabit ayaklıklar kullanılsa da portatif kullanımlar için seyyar hoparlör standı daha çok tercih edilmektedir. 

 

Hoparlör Sehpası Çeşitleri Nelerdir?

Ara tip hoparlör sehpası, kabin hoparlör standı çeşitleri ve çelik hoparlör standı gibi birbirinden farklı seçenekler bulunuyor. Aktif kabin veya pasif kabin hoparlör kullanımları için dizayn edilen stant çeşitleri, çift destekli metal gövdeli stantlar veya metal aksamlı hoparlör sehpası çeşitleri gibi global marka sunumları ile yüzlerce alternatif bulunuyor.

Tesis ve işletme kullanımları için tasarım edilen ekipmanların yanı sıra konser salonları, eğlence ve müzik mekanları için, okullar ve ibadet alanları için dizayn edilen çok sayıda hoparlör sehpası çeşitleri bulunuyor.

 

En İyi Hoparlör Sehpası Markaları

Müzik ve ses sistemi üreticilerinin en iyileri tarafından geliştirilen hoparlör sehpası çeşitleri, nitelikli markalar ile sunuluyor. Gold Audio, König, Ctt, Lastvoice, Best, Studiomaster ve Spekon profesyonel ses sistemi markalarının konforlu ve şık ürün seçenekleri bulunuyor.

Özellikle Lastvoice, ekonomik fiyatlar ve yüksek kalite sunumları ile fonksiyonel ürünler imal ediyor. Hoparlör ayağı çeşitleri, ekipmanları ve hoparlör stantları ile satışa sunulan yüzlerce ürünün yanı sıra Starte, Astron ve Hercul gibi seçenekler de bulunuyor.

 

Hoparlör Standı Kullanım Alanları

Düğün, nişan, kokteyl ve balo salonları gibi alanlarda tam donanımlı olarak kullanılan hoparlör standı çeşitleri, cami ve ibadet alanlarında da en nitelikli ses iletimleri ve sunumları için kullanılır. Hoparlör stantları ayrıca; okullar ve tüm eğitim kurumları, sağlık merkezleri, spor salonları, gece kulüpleri, canlı müzik mekanları gibi pek çok alanda kullanılır. 

Hem açık alanlarda hem de kapalı mekanlarda kullanıma uygun tasarım edilen hoparlör stantları, restoran ve kafe gibi alanlarda da kullanılır.

 

Hoparlör Standı Tasarımları

Genellikle çelik, alüminyum veya metal hammaddeler ile yapılan hoparlör stantları, sağlam ve dayanıklı materyaller ile tasarım edilir. Panel formunda olarak tasarım seçeneklerinin yanı sıra tripod ayaklık formunda imal edilen seçenekler de bulunuyor. 

Hoparlör sehpası çeşitleri, raf tipi modüller, duvar ve tavan seçeneklerinin yanı sıra ayaklı formda tasarım edilen modellerde imal ediliyor. Kimi ürünlerde plastik aksamlar kullanılabildiği gibi kimi ürünlerde tamamen metal formlar ile imalat yapılır.

 

Hoparlör Standı Nasıl Seçilir?

Okul, spor veya sanat merkezi, düğün salonu, konferans salonu gibi alanlar için ürün seçimi yapılırken, uzun ömürlü kullanım sağlayan profesyonel ekipmanlar seçilmelidir. Açık veya kapalı alan kullanımlarına uygun ve sağlam niteliklerde dizayn edilen ses sistemi ekipmanları, ağırlık ve ebatlarına göre değerlendirilebilir.

Kullanılacak hoparlör çeşitlerinin nitelik ve ağırlıklarına bağlı olarak ayaklı veya raf tipi ürün seçimi yapılabilir.

 

Hoparlör Standı Fiyatları

Profesyonel hoparlör sehpası fiyatları, hem cazip hem esnek ödeme opsiyonları ile sunuluyor. Elektronik ödeme seçenekleri veya bank transfer seçenekleri ile yapılan ödemelerde, taksitli ödeme opsiyonları ve kargoyu bedavaya getiren ekonomik fiyat avantajları bulunuyor.

 

Malzeme ve üretim kaliteleri, markalar ve tasarım özelliklerine göre hoparlör standı çeşitleri seçilebilir. Garanti opsiyonları ve özel taşıma çanta hediyeli ürünler, set ve hazır paket olarak satışa sunulan pek çok ürün bulunuyor. Dünya markaları ve %100 yerli markaların tüm ürünlerini inceleyerek, profesyonel ses sistemi ekipmanlarını tek tıkla sipariş edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR