Projeksiyon Standı

Projeksiyon standı satış sayfamızda portatif ve duvar tipi projeksiyon standları yer alır. En ucuz projeksiyon standı fiyatları muzikalmarket.com'da

Profesyonel stant sehpa çeşitleriyle muzikalmarket.com konforu sunuyoruz. Projeksiyon standı çeşitlerinde, fonksiyonel modeller ve her nitelikte kullanıma uygun çeşitlerle, sunum ve projelerinizde konfor sağlayabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyatlar ve esnek ödeme koşulları sunarak, en iyi ürünlerle size özel bir yelpaze sunuyoruz.

Stt ve Spekon markaları tarafından üretilen projeksiyon stantları, malzeme kaliteleriyle nitelik sunuyor. Görselleriyle birlikte teknik özelliklerini inceleyebilir, sunumlarınıza fon oluşturacak stant çeşitlerini hemen sipariş edebilirsiniz.


Yüksek Nitelik, Şık Tasarım

Müzikal Market, ürün skalasını daima en iyilerle sunar. Ulusal ve uluslararası tedarik ağıyla, sektörün en iyi markalarını sunuyoruz. En güncel ürün seçenekleri ve kalite kontrol standartlarından geçirilerek satışa sunulan ses sistemi ekipmanlarıyla faaliyet gösteriyoruz.

Türkiye’nin en geniş kapsamlı alt yapısıyla, ışık ve ses sistemlerinin yanı sıra sahne sistemleriyle de binlerce ürün sunuyoruz. Muzikalmarket.com Projeksiyon standı çeşitleri ve projeksiyon standı çeşitlerimizde, sunulara nitelikli donanımlar kazandırıyoruz. Sektörünüze, iş ve ilgi alanlarınıza göre ürün seçimlerinizi hemen yapmak için online menümüzü değerlendirebilirsiniz.


Ergonomik Kullanım, Kolay Montaj

Duvar tipi projeksiyon standı veya tripodlu seyyar projeksiyon standı çeşitleriyle, kullanım ihtiyacına alternatifli ürünler sunuyoruz. Ctt projeksiyon perde askısı ve açılı projeksiyon standı, kategorinin en çok tercih edilen ekipmanları arasında yer alıyor.

Kalın tripodlu seyyar projeksiyon standı çeşitleri ve tavan projeksiyon stant çeşitleriyle, farklı kapsamlarda kullanılabilirlik sağlayan ürünlerimizi tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Tavan modülleri, duvar modüller ve ayaklı stant çeşitleriyle, istediğiniz tüm alanlarda kullanabilirsiniz.

Trenlerde, konferans salonlarında, okullarda, kamu ve özel kuruluşlarda kullanıma uygun projeksiyon perdesi, perde stantları ve projeksiyon sehpa çeşitleriyle başarılı sunumlar gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrostatik boya ile renklendirilen, metal tablalı stant çeşitlerinde yükseklik ayarlanabilir veya sabit kullanılabilir özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Üst tablalı modellerde, çıkarılarak kolay taşıma ve kolay montaj unsurlarını değerlendirebilirsiniz.

Teknik detaylarıyla online menümüzde yer alan tüm projeksiyon standı çeşitleriyle, muzikalmarket.com alışveriş konforunu sürdürebilirsiniz. İndirimli ve avantajlı fiyatların yanı sıra vade farksız 9 taksit seçeneğiyle istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Stok dahilinde tüm ürünler, aynı gün kargo edilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR