Behringer Mikser

Behringer kalitesiyle tasarım edilen mikser modelleri, dijital fonksiyonları, geliştirilmiş ses akış opsiyonları ve teknolojinin en yeni uygulamalarıyla müziğe ekstra keyif katıyor.

Müzik ve ses sistemlerinin en çok tercih edilen markalarından olan Behringer deck mikser çeşitleri, dijital mikser modelleri, power mikser ve rack montaj mikser gibi farklı ürün grupları sunuyor.


Behringer Mikser Özellikleri

Pratik kullanımlar ve profesyonel kullanımlar için birbirinden farklı özellik ve modellerde imal edilen Behringer mikser modelleri, analog mikserlerde farklı donanımlar sunuyor. Yüksek performans sağlayan ürünler, kolay kullanılabilir özellikleri ve ekstra efekt sistemleriyle oldukça profesyoneldir.

Taşınabilir mikser modülünde dizayn edilen bazı modeller, müzik kalitesine konfor katan çeşitlerdir. Kalitesi, tasarım özellikleri ve teknolojik formları ile yüksek kalite sunan Behringer mikserler, boyutları, ağırlıkları ve ayarlama özellikleriyle kapsamlı seçenekler sunuyor.


Behringer Mikser Modelleri

Behringer power mikser yani anfili ürün, canlı müzik ve stüdyo kayıt etkinliklerinin en popüler modelleri arasında yer alıyor. Sinyal işleyicilerde muazzam sunum yapan Behringer, bazı modellerinde Midas ve Klark markalarıyla ortak çalışma sistemi sunuyor.

Kolay kullanılabilir kombinasyonlar, fonksiyon sunan arayüzler, samimi ve sıcak akış sağlayan efekt özellikleriyle tasarlanan Behringer mikserler, akıllı cihaz uyumlarıyla ekstra kullanım seçkileri sunuyor. IOS senkronizasyonu ile müziğin şahaneliğini sunan mikser modelleri, Android uyumuyla da kolay kullanılabilir panel sistemi sunuyor.

Behringer dijital mikserler ve deck mikser çeşitleri tam kontrol opsiyonuyla dizayn ediliyor. LCD buton tasarımları, Led ana gösterge panelleri, ve programlanabilir preampları ile her ortamın en sevilen markaları arasında yer alıyor.


Behringer Müzikalitesi

Her modelde birbirinden farklı kanal sayısı, programlanabilir modüller, ayarlanabilir özellikler, tam kontrol sağlayan sistem yapısı ve özel yazılımları ile Behringer, müzik zevkinin doruklarda yaşanmasını sağlıyor.

Uzakta kumandalı modelleri, Bluetooth bağlantı, İpad ve İphone bağlantı özellikleri, SD ve Aux seçenekleri, Mp3 bağlantı opsiyonları, mikrofon girişleri, stüdyo ve canlı kayıtlar için ekstra giriş kanalları ile birbirinden seçkin modeller sunuluyor.

Dijital mixing konsolları ile tam donanımlı, tam kontrollü sistem yapısı sunan Behringer, güçlü sahne yönetimi ve Mıdas ses kalitesi ile şık sunumlar yapıyor. Daw kontrolü sağlayan sistem özellikleri, dahili ve harici mikrofon modülleri, hoparlör konnektör sistemleri, XLR çıkış tasarımları, dinamik şeritler, USB ses kartı girişleri ve uzaktan kullanım avantajlarıyla konforlu müzik keyfi sunuyor.


Behringer Mikser Kullanım Avantajları

Tüm Behringer mikser modelleri, geliştirilmiş model özellikleri ve konsol sistemine göre farklı avantajlar sunar. Bileşenler ve parametrelerde yüksek çözünürlük avantajı sunan Behringer modelleri, simülasyon içerikleriyle cazip modeller sunuyor.

Keyif sunan sınırsız dinamik range özellikleri, karmaşık prodüksiyonlara çözüm sağlayan güçlü yönetim sistemleri, yüksek ağ kapasiteleri ve doğrudan erişim kontrolü sağlayan channel strip özelikleriyle en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

USB konektör ve stereo kayıt olanağı sunan Behringer analog mikser sistemleri, ek kullanıcı tanımı ile ekstra avantaj sağlar. Ön ayar ve güncelleştirme özellikleri, on the fly sisteminde çalışırken düzenleme yapabilme olanağı, personel monitör sistemleriyle internet erişim olanağı sunar.

İnternet üzerinden yazılımlar kurulum olanağı, ağ bağlantısı ile uzaktan kumada özellikleri, dijital ağ köprülerinden dahili portlar gibi pek çok seçenekle keyifli kullanım özellikleri sunar.

Teknolojinin en yalın sunumları, materyal kalitesi, güncel yazılımlar, güncellenebilir ayarlama özellikleri ve müzik kalitesine konfor kazandıran sunumlarıyla en çok tercih edilen mikser modelleri arasında yer alıyor. Cazip fiyat garantisi ve güvenilir alışveriş sistemleriyle daima avantaj sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR