Duvar Hoparlörü

Duvar tipi hoparlörü satış sayfamızda duvar üzerine uygulanan 180 derece dönebilme yetisi ile çalışan hat trafolu sütun hoparlörler yer alır. Uygun ödeme seçenekleri ile duvar hoparlör fiyatları muzikalmarket.com'da

Profesyonel ekipmanlarla en şahane ses sunumlarını yapabilir, sektörel ses sistemleriyle dekoratif ürünler seçebilirsiniz. En iyi duvar hoparlörü çeşitlerinde Muzikalmarket.com geniş ürün yelpazesini sunuyoruz. En uygun fiyatlar ve cazip ödeme opsiyonlarıyla, kaliteli ve güvenilir ürün çeşitlerimizi hemen seçebilir ve tek tıkla sipariş edebilirsiniz.

Türkiye’nin en geniş kapsamlı sistemi olarak, Türkiye’nin tamamına aynı gün kargo avantajı sunuyoruz. Müziğin en yüksek performansıyla keyfinizi artırmak için, online menümüzü değerlendirmeye başlayabilirsiniz.


Global Duvar Hoparlör Çeşitleri

Muzikalmarket.com online platform nitelikleriyle, hem güvenilir alışveriş ağı hem de tüm dünyadan en iyileri sunuyoruz. Sistemde yer alan markalar arasında; Decon, Denox, Astron, Enorm, Gold Audio, JBL, König, Lastvoice ve Osawa ses sistemlerinin en güncel modellerini görüntüleyebilirsiniz.

Renk seçenekleri, tasarım seçenekleri, inç ve watt kombinasyonlarına göre profesyonel ürün seçeneklerini, 7/24 değerlendirebilirsiniz. Rs Audio, Spekon, Ssp Audio, Sti, Toa, Topp Pro, West Sound, Westa hoparlör ve Yamaha ses sistemlerinde en yeni duvar hoparlör modellerini, en uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.


Ergonomik ve Sağlam Hoparlörler

Yamaha seçkinliğiyle dizayn edilen çiftli duvar hoparlör setleri, hat trafolu 220 Watt duvar hoparlör çeşitleri, 8 inç ve 4 inç gibi farklı tasarımlarla, ergonomik ve dekoratif ürün seçeneklerini online fırsatlarla değerlendirebilirsiniz. 40 watt çift tasarımlı aktif duvar hoparlör setleri, pasif hoparlör setleri ve hat trafolu ses sistemi ekipmanlarıyla, global teknolojileri cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

100 W beyaz hoparlör çeşitleri, siyah hoparlör tasarımlarıyla, dilediğiniz her alanda dekoratif şıklık oluştururken yüksek ses performansı elde edebilirsiniz. 13 cm ve 16 cm hoparlör çeşitleriyle, sağlam materyal, şık frekans aralıkları ve empedans oranlarıyla sıva üstü hoparlör setlerinde, 8 ohm ve 100 Volt hoparlör seçkileriyle en nitelikli ürünleri, tek tıkla satın alabilirsiniz.

Muzikalmarket.com online alışveriş portalıyla, günün her anı kesintisiz alışveriş sisteminden faydalanabilir ve en uygun fiyatlarla muazzam ses kalitesi elde edebilirsiniz. Kredi kartları ile yaptığınız tüm ses sistemi alışverişlerinde, peşin fiyatına taksitli satış seçeneği ve 24 ay garantili satış sisteminden faydalanabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR