Led Par Işık Özellikleri

Sahne led par ışık kategorisinde 3x54, 3x36 olmak üzere led par 36 ve led par 54 sahne ışıkları yer alır. En ucuz led par ışık fiyatları muzikalmarket.com'da. Uzaktan kumandalı olarak tasarım edilen veya akıllı cihazlarla bağlantı olanağı sunan led sistemleri, ışık masaları ile senkronize olarak kullanılabiliyor. Özelleştirilmiş renk opsiyonları ve karartma eğrileri ile fonksiyonel kullanım avantajları sağlayan ışık sistemleri, şarj edilebilir batarya kullanımlarıyla seyyar sistem özellikleri sunuyor.

Kablosuz kullanım seçenekleriyle, hem pil hem şarj edilebilir batarya tasarımında kullanılan led par sistemleri, ortalama 18 watt gücünde ve renk karışımları ile tüm eğlence mekanlarının kullanımına uygundur. İster açık alanlarda isterseniz kapalı alanlarda kullanabilir, mobil uygulama ve kontrol panelleri ile rahat ve fonksiyonel kullanış sağlar.


Led par ışık sistemleri, parlak ve güçlü renk sunumları ile alıcı- verici cihaz bağlantı opsiyonlarında profesyonel kullanım olanakları sağlar. Akıllı telefonlar, tablet ve bilgisayarlardan kullanım fonksiyonları sağlayan aydınlatma sistemleri, genellikle 12 inç ebatlarında imal ediliyor. Yol çantaları ile işlevsel formda tasarım edilen led par ışık sistemleri, düşük profilli ve yüksek çıkışlı renk opsiyonları ile tasarım edilir.

Güvenli taşıma sağlayan ve konforlu kullanım özellikleri sunan led par modülleri, D-fi usb bağlantı özellikleri ile ekstra seçkiler sunar. Zengin renk yelpazesi, sıcacık ve eşsiz renk tonları elde etmenizi sağlar. Statik renk kombinasyonları ve otomatik programları kullanabilen özellikleri sunan ve teknolojik formlarda dizayn edilen ürün seçenekleri, marka ve model niteliklerine göre doğal görünümlü formlar sunuyor.


Led Par Işık Sistemi Fiyatları

Sessiz ve işlevsel çalışma özellikleri sunan ve kullanılan her ortamda görsel şölen sunan led par ışık sistemleri, çoklu konfigürasyon ayarlarıyla kullanım yönlülüğünü artırır. İstenilen modüllere bağlanma olanağı sağlayan, uzatma kabloları ile mekan ve alanlara göre konfor sağlayan sistemler, üretim özelliklerine bağlı olarak farklı fiyat seçeneklerinde satışa sunuluyor.

Yerli firmalar ve yabancı firmaların üretim özelliklerine göre her bütçeye uygun ürün seçenekleri bulunuyor. Led par ışık sistemleri, elektronik ödeme sistemleri ile yapılan online alışverişlerde taksitli olarak satışa sunuluyor. Rengarenk modüller, teknik donanımlar, malzeme ve materyale kaliteleri ile profesyonel ürünleri tek tıkla sipariş edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR