Org Sehpası

Klavye standı veya org sehpası olarak dizayn edilen ses sistemi çeşitleri, tekli veya ikili raf modüllerinde kullanılıyor. Tek klavye veya ikili klavye kullanımlarının yanı sıra laptopluklu kullanım olanağı sağlayan org sehpası tasarımları, metal materyalden imal ediliyor.

Çelik veya alüminyum olarak imal edilen ürünler sahne ve stüdyo kullanımlarında konfor sağlıyor. Müzik sistemi ekipmanları arasında yer alan ürünler, kademe ayarlı açılımları ve ayarlanabilir yükseklikleri ile konfor sağlayan ürünlerdir.


Org Standı Çeşitleri Nelerdir?

Profesyonel ses sistemi ekipmanları, tek katlı veya iki katlı seçeneklerinin yanı sır 4 tablalı ürün seçenekleri bulunuyor. Org sehpası çeşitleri kullanım alanlarına göre düze ayaklı veya çapraz modüllerde dizayn ediliyor. Org sehpaları genellikle laptopluklu ve nota sehpası eklentileriyle daha fonksiyonel olarak imal ediliyor.

Org stantlarında yere paralel uzanan platform çeşitleri veya düz tablalı ürün seçenekleri bulunuyor. Düz stant çeşitleri, genellikle iki katlı raf seçenekleriyle satışa sunuluyor. Yükseltilebilir modellerinin yanı sıra her iki rafı da ayarlanabilir org stand seçenekleri bulunuyor.


Org Standı Markaları Nelerdir?

Hem portatif kullanımlar hem yerleşik sistemlerde kullanımlar üzere org standı çeşitleri bulunuyor. Org standı satın alımlarında en çok tercih edilen modeller arasında Lastvoice ürünleri bulunuyor.

König & Meyer profesyonel ses sistemi ekipmanları, şık tasarımları ile tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Hercules Stand çeşitleri, laptopluklu tasarımları ve tam donanımlı dizaynları ile tercih edilen ürünler arasındadır.

Ctt, Denox ve Spekon markaları, org standı seçimlerinde en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Farklı tasarımlar ve özelliklerine göre ürün seçimleri yapılabilir. Klavye standı çeşitleri, yerleşik sistem veya portatif ses sistemi ekipmanlarına göre tercih edilebilir.


Org Standı Seçimi Nasıl Yapılır?

Kullanım alanları ve kullanım amaçlarına göre yapılan ürün seçimleri, fiyatlarının yanı sıra ürün kalitelerine göre yapılabilir. Hammadde ve kullanılan materyal özelliklerinin yanı sıra fonksiyonel kullanım seçeneklerine göre tercih yapılabilir.

Okul ses sistemleri, düğün ses sistemleri gibi alanlarda kullanım özelliklerine göre ürün seçimi yapılabilir. Taşınabilir sistem veya mekanların özelliklerine göre seçilen org sehpası çeşitleri, müzisyene göre de seçilebilir. İki klavyeli kullanımlar veya laptopluklu kullanım seçeneklerine göre fiyat değerlendirilerek ürün seçimi yapılabilir.


Org Standı Fiyatları

Global markalar ve yerli markalara göre ürün seçimleri yapılabilir. Kullanım maksatlarına ve alanlarına göre seçilen her ürün için, farklı fiyat seçenekleri sunulur. Tasarım özellikleri, çelik veya metal aksamlarına ve klipsli imal niteliklerine göre fiyat seçenekleri sunulur.

Org standı fiyatları, tek- çift- üçlü veya dörtlü raf modüllerine göre belirlenir. Raf ve panel özellikleri, garanti kapsamları ve ek aksesuarlarına göre fiyat belirlemesi yapılıyor. Dijital satış sistemi avantajları dahilinde, tüm ürünlerin hem teknik özellikleri hem fiyatları detaylı olarak incelenebilir.


  • Online Org Standı Fiyatları

Kampanyalı ürünler, indirime giren ürün seçenekleri, kredi kartına taksitli olarak satışa sunulan org sehpası çeşitleri ve kargo bedava gönderilen ekipmanlar, avantaj unsurları ile değerlendirilebilir. Klavye standı fiyatları ses sistemi paketlerine daha ekonomik seçkilerle sunuluyor.

Özellikle hazır paket alımlarında tüm sektörler için avantajlı fiyatlar değerlendirilebilir. Günün her anı alışveriş olanağı sağlayan online sistemler üzerinden, tek tıkla sipariş verilebilir. Hızlı ve kolay alışveriş sistemlerinden, tüm ürünlerin teknik detayları incelenebilir ve esnek ödeme opsiyonları ile satın alım sağlanabilir.

Online org standı siparişlerinde garanti kapsamlarına ve ödeme seçeneklerine göre alışveriş yapılabilir. Özel taşıma çantaları ile şık ve konforlu yüzlerce ürün seçeneği bulunuyor.

₺81,92 KDV Dahil
₺141,25 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.073,50 KDV Dahil
₺1.497,25 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.073,50 KDV Dahil
₺1.497,25 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.073,50 KDV Dahil
₺1.497,25 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.073,50 KDV Dahil
₺1.497,25 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.031,75 KDV Dahil
₺3.160,50 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo
₺127,13 KDV Dahil
₺169,50 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺144,08 KDV Dahil
₺169,50 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺624,33 KDV Dahil
₺734,50 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺182,50 KDV Dahil
₺214,70 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo