Müzik Sistemi

Profesyonel müzik sistemleri ve ses sistemleri, ses bileşenlerinin en iyi şekilde bir araya getirildiği ekipmanlardan oluşuyor. Müzik sistemi ürünlerinde hoparlör çeşitlerinden mikrofon seçeneklerine dek farklı kategorilerde yüzlerce ürün bulunuyor. Canlı vokal sunumları, stüdyo kayıtları, koro veya Dj performansları için üretilen müzik ve ses sistemleri, temel olarak alıcı ve verici cihazlardan kombin edilerek en şahane ses iletimini sağlamak üzere geliştiriliyor.

Amatör kullanımlar için çok amaçlı geliştirilen müzik sistemi ekipmanlarının yanı sıra profesyonel kullanımlar için özenle dizayn edilen çok sayıda müzik sistemi ürünü bulunuyor.


Müzik Sistemi Ekipmanları Nelerdir?

Mikrofonlar, temel olarak sesin iletildiği ilk kaynaktır. İletişim etkinlikleri için farklı özelliklerde tasarım edilen ses aygıtları, kayıtlar ve stüdyo uygulamaları için teknik donanımlar ile şahane özelliklerde dizayn ediliyor. Telsiz ve kablolu olarak iki farklı grupta üretilen müzik unsurları, el tipi mikrofonlar, headset mikrofonlar, yaka ve kürsü mikrofonları gibi kullanım alanlarına göre farklı niteliklerle geliştiriliyor.

Mikser ekipmanları ses efekt sistemleriyle geliştirilen ve müziğin ana kumandası olarak tanımlanan müzik sistemi ürünleridir. Sadece bas ve tiz kontrol özellikleri değil ses ve müzik uygulamalarında en farklı kontrol ve efektleri sağlayabilecek özelliklerde geliştiriliyor. Berrak, pürüzsüz, net ve akışkan ses iletimleri için teknolojik donanımlarla üretilen binlerce mikser modeli bulunuyor.

Kabin sistemleri, hoparlör çeşitleri yine müzik sistemlerini oluşturan donatılar arasındadır. İletilen ses veya müzik yayının en yüksek performansta ve ses karakteristiği değiştirilmeden sunulması için imal edilen ürünlerdir.


Müzik Sistemi Hoparlör Çeşitleri

Profesyonel ses sistemleri kategorisinde binlerce farklı seçenek ile yer alan hoparlör çeşitleri, aktif ve pasif kabin seçenekleriyle üretiliyor. Aktif hoparlörler, iletilen sesin farklı hoparlörlere farklı frekanslarda iletilmesini sağlayan ekipmanlardır. Pasif hoparlör çeşitleri ise kaynaktan verilen sesin doğrudan iletilmesi için performans sağlayan müzik sistemi ekipmanlarıdır.

Üretici firmaların tasarımlarına göre çok özel teknik donanımlarda sunulan hoparlör ve kabin çeşitleri, ses uygulamaları, müzik uygulamaları, multi medya uygulamaları gibi farklı özelliklere göre fonksiyonel olarak geliştiriliyor.

Ayrıca; horn hoparlör, uniı hoparlör ve taşınabilir hoparlör seçenekleri gibi birbirinden farklı ürün seçenekleri bulunuyor. Seyyar ses sistemlerinde imal edilen ürünler, elektrik kaynağının olmadığı alanlarda kesintisiz müzik yayınları yapmak için geliştirilen ürünlerdir.


En İyi Müzik Sistemi Ürünleri

Müzik sistemi tavsiye ürünleri, kategorilere göre farklılık gösteriyor. Örneğin Youtuber kayıtları için tüm dünyada fenomen olan Bm800 mikrofonlar, kondenser kayıt kategorisinde en iyi ürünler arasında yer alıyor.

Çok amaçlı kullanımlar için geliştirilen Shure mikrofon çeşitleri, alanının en iyi tasarımlarıyla efsane markalar arasında yer alıyor. Yamaha’nın birbirinden nitelikli mikser modülleri, Behringer kalitesiyle geliştirilen müzik sistemi ekipmanları veya fonksiyonel- portatif hoparlör seçenekleri kategorisinde geliştirilen JBL hoparlör modelleri gibi çok sayıda marka bulunuyor.

Lastvoice müzik ve ses sistemi paketleri, hem yüksek kalite ve performans sağlayan ürün seçenekleri hem de cazip fiyatları ile fark yaratan seçkiler arasında yer alıyor.


Müzik Sistemi Fiyatları ve Online Sipariş

Profesyonel alanlarda kullanımlar için geliştirilen müzik sistemleri, sahne ve stüdyo ekipmanları olarak farklı kategorilerde değerlendirilebilir. Portatif ürünler, yerleşik sistemler ve muazzam performanslar için tasarım edilen müzik ses sistemi fiyatları, ürün özelliklerine göre sunulur.

Müzik sistemi fiyatları, seçkin markaların en güncel modelleri ve teknoloji senkronizasyonlarıyla farklı aralıklarda sunuluyor. Online satış yelpazesi binlerce ürüne doğrudan erişebilmeniz ve kampanyalı fiyatlardan yararlanarak profesyonel ürünler satın almanıza olanak sağlıyor. Üstelik taksitli satış seçenekleriyle, daima avantaj elde edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR