Stüdyo Ekipmanları

Kondenser mikrofonlar, stüdyo ekipmanları dahilinde geliştirilen ve muazzam ses karakteristikleriyle en iyi kaliteyi sunan ürünlerdir. Stüdyo çalışmaları için teknik özelliklerle ekstra nitelik sunan ekipmanlar arasında, kayıt mikserleri, referans monitörleri ve aksesuarlar bulunuyor.

Stüdyo ekipmanları tekil ürün seçeneklerinde veya hazır paket olarak, ekonomik avantajlar ile satışa sunuluyor. Ürün seçimlerinde ise profesyonel veya amatör ürün gruplarına göre değerlendirme yapılabilir.


Stüdyo Ekipmanları Nelerdir?

Referans monitörü olarak nitelendirilen hoparlör sistemleri, stüdyo kullanımları için çok özel teknik donatılar ile imal edilen ekipmanlardır. Ses uygulamaları ve müzik uygulamaların yumuşak, berrak ve gürültüsüz ses akışları için dizayn edilen referans sistemleri, kulaklık modellerinde de stüdyo formlarına uygun üretiliyor.

Referans kulaklık modelleri, tam kapalı, yarı açık veya opsiyonel gibi farklı seçeneklerde sunuluyor. Pikap çeşitleri, kayıt mikser sistemleri ve ses kartları, stüdyo kullanımları için profesyonel ürün seçkileri arasındadır.

Stüdyo ekipmanları kategorisinde ayrıca pop filtre ve shock mount ekipmanları yer alıyor. Mikrofon aksesuarı olarak nitelendirilen ürünler, gürültü kesici ve rüzgar önleyici özellikleriyle kombin edilen donanımlardır.


Youtuber Mikrofon Setleri

Stüdyo ekipmanları kategorisinde yer alan Youtuber mikrofon setleri, Bm800 kondenser mikrofon setleri olarak satışa sunuluyor. Bm300 ve bm800 mikrofon seçenekleri, 48V phantom power özelliklerine ve hazır pakette sunulan ekipmanlarda göre değerlendiriliyor.

Tek kardiod sisteminde dizayn edilen ve altın rengi filtre kombinasyonları ile çok şık görünüm sunan Bm800 mikrofonlar, stüdyo ekipmanları arasında en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Hazır paket olarak satışa sunulan bm800 stüdyo ekipman fiyatları, en ekonomik ses sistemleri arasında yer alıyor. Dünya’nın en çok tercih edilen mikrofonlarından biri olan Bm800 kondenser kayıt mikrofonları, pop filtre, shock mount ve tripod mikrofon stantları ile set olarak satışa sunuluyor. Ayrıca bağlantı kablosu da yine paket içeriğinde sunulan ekipmanlar arasındadır.

Markalara göre paket içeriklerinde özel taşıma çantası sunularak, ekonomik fiyat avantajına ekstra katkı sağlanıyor. İdeal kullanımlar için kutu içeriğinde kullanma kılavuzları bulunur.


Stüdyo Ekipman Setleri

Samson, Behringer, Spekon ve Lastvoice markalarının dizayn ettiği stüdyo ekipman paketleri, hem tam donanımlı set içerikleri hem de çok cazip fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. Ev stüdyo sistemleri, profesyonel stüdyo setleri gibi farklı kullanım alanlarına göre dizayn edilen ekipmanlar, daha minimal kullanımlar için de mikrofon setleri olarak sunuluyor.

Profesyonel ses kartı seçenekleri, kayıt mikser çeşitleri, recording ve mikrofon setleri gibi farklı seçenekler ile birbirinden farklı ürün seçenekleri sunuluyor. Mikrofon stantları, kablo bağlantıları, referans kulaklık modelleri ve kondenser özellikli mikrofon çeşitleriyle farklı teknolojiler ve teknik donanımları değerlendirebilirsiniz.


Stüdyo Ekipman Paketleri Fiyat Seçkileri

Uluslararası marka kalitesiyle sunulan stüdyo ekipmanları, ürün nitelikleri ve üretim özellikleriyle fonksiyonel kullanım olanakları sunuyor. Stüdyo ekipman fiyatları, satın alınan ürünün teknik detayları ve materyal kalitelerine göre farklı seçeneklerde sunuluyor.

Hazır paket fiyatları, içerikte yer alan ürün adedine, niteliğine ve marka kalitesine bağlı olarak belirleniyor. Her bütçeye uygun seçenekler ve yüzlerce modelde sunulan stüdyo ekipmanları, esnek ödeme opsiyonlarıyla avantajlı olarak sunuluyor. Dijital alışveriş sistemi olanakları ile elektronik ödeme seçeneklerinde 12 taksite kadar seçenekler sunuluyor.

Türkiye’nin her noktasına ve her şehrine kargo avantajı, sağlam paketleme ve güvenilir teslimat opsiyonları ile sunuluyor. Ücretsiz kargo avantajları, kampanyalı fiyatlar ve hazır paket seçenekleriyle eksiksiz, profesyonel kullanım fırsatları sunuluyor.

Ev stüdyo sistemleri veya profesyonel sistem paketlerini değerlendirerek, teknik donanımlarına göre sipariş verebilir, kayıt ve sunum keyfini sürdürebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR