Kule Hoparlör Tavsiyeleri

Kule kabin hoparlör satış sayfamızda sesi ileriye atabilme özelliği taşıyan pasif ve aktif kule kabin hoparlörler yer alır. En iyi kule hoparlör modellerinden tasarladığımız kule hoparlör sayfamızda, kule hoparlör tavsiye çeşitleri bulunmaktadır. Açık alan müziklerinde kullanılan en iyi kule hoparlör modelleri burada. En ucuz kule hoparlör fiyatları muzikalmarket.com'da


Kule Hoparlör Kullanım Alanları

Ev müzik ve sinema sistemlerinde kullanılan kule hoparlör çeşitleri, profesyonel ses sistemleri dahilinde istenilen her alanda kullanılabilir. Müzik performansını artırmak için kullanılan ve daha güçlü sunumlar elde etmenizi sağlayan kule hoparlör çeşitleri, restoran ve kafeler, canlı müzik mekanları, gece kulüpleri, oteller, konser salonları, kültür ve sanat merkezleri gibi pek çok alanda kullanılabilen ses sistemleridir.

Karaoke etkinliklerinde veya sinema sistemlerinde daha yüksek ve güçlü performans elde edebilmeniz için farklı nitelikler ve teknik özelliklerde tasarım edilen çok sayıda ürün seçeneği bulunuyor.


Kule Hoparlör Ses Kaliteleri

Geniş frekans aralıkları ve zengin woofer kombinasyonları ile tasarım edilen hoparlör çeşitleri, çok sayıda enstrüman bağlanabilme olanağı sağlanıyor. Kule hoparlör tavsiyesi seçenekleri arasında Yamaha ürünleri bulunuyor. Genellikle 4 ınput/ output seçenekleri bulunan cihazlar ve kabinler arasında bağlantı yapılmasını sağlayan ses sistemleridir. Hem akıllı cihazlar ve ses sistemi cihazları bağlanırken, istediğiniz enstrümanlar ile bağlanabilme olanağı sağlanır.

1000 watt ile 3000 Watt seçeneklerinde ve yüksek performanslar ile imal edilen ürünler, kalite ve bas kombinasyonu elde etmenizi sağlar. Boyutlarda ise 8 inç veya 15 inç ebatlarında imal edilen ürünler, woofer dizilimleriyle tasarım ediliyor.


Kule Kabin Fiyatları

En ekonomik fiyat seçenekleri ile tasarlanan kule kabin hoparlör sistemleri, kampanyalı fiyatları ve kredi kartına taksitli olarak satışa sunuluyor. Uluslararası firma kalitelerine göre farklı fiyat seçenekleri ile sunulan kule kabinler, inç özelliklerine ve watt özelliklerine bağlı olarak fiyatlandırılıyor.

Woofer ve ekolayzer sistemleri, giriş ve çıkış bağlantı özellikleri, ahşap kabin tasarımları ve teknolojik formasyonlarına göre ürün tasarımları satışa sunuluyor. Tüm ürünlerin teknik özelliklerine güç- performans özelliklerine göre online sistem üzerinden değerlendirme yapabilir, tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR