Hoparlör Kablosu

Hoparlör kablosu satış sayfamızda hepa merz, emek ve denox gibi en çok tavsiye edilen markaların yer aldığı en kaliteli hoparlör kabloları yer alır. En ucuz hoparlör kablosu fiyatları muzikalmarket.com'da. Hoparlör bağlantı kabloları, alıcı ve verici cihazlar arasında bağlantı sağlayan ekipmanlardır. Ses kalitesini doğrudan etkileyen ve iletimlerde frekans bozukluğunun olmaması için yüksek nitelikle imal edilen sistemlerdir.

Hoparlör kablosu seçimleri, iç malzeme özelliği, esneklik yapısı ve büküm niteliklerine göre yapılır. Bakır, alüminyum, çelik, magnezyum alaşımlı gibi farklı hammaddeler ile dizayn edilen hoparlör kabloları, kullanılacak cihazın teknik kapasitesine göre belirlenir.


Hoparlör Kablosu Özellikleri

Kabloların uzunlukları, en ideal oranlarda belirlenerek sinyal bozulması yaşanmadan iletim sağlanır. Genellikle 1 metre, 3 metre kombinasyonlarına ve jak girişleri ile hazır olarak tasarlanan kablolar, dolgu ve dış kaplamalarına göre farklı opsiyonlarda imal edilir.

Genellikle pamuk iplik dolgu kullanılan ve dış kısımlarından esnekliğin tam sağlanması için yumuşak PVC materyal kullanılan ürünler, tam bakır, gümüş ve altın tel seçenekleriyle üretilebiliyor. Kullanım alanları ve kullanılacak cihazlara bağlı olarak belirlenen ürünler, ses kalitesinin en iyi formda iletilmesi için uygulanan sistemlerdir.

0,5 mm2, 1.0 mm 2 veya 1.5 mm 2 gibi faklı kalınlıklarda imal edilen hoparlör kabloları, en iyi formu tam bakır tasarımlarında sunarlar. Ses bileşenlerinin nitelikli ve sorunsuz şekilde iletimini sağlayan hoparlör kabloları, istenilen uzunluklarda satın alınabilir.


En İyi Hoparlör Kablosu Markaları

Hepa Merz marka hoparlör kabloları, en çok tercih edilen ürün seçenekleri arasında yer alıyor. Lastvoice hoparlör kablosu çeşitleri de mikrofon türlerine göre tercih edilen ve en iyi sonuçları veren ürün seçenekleri arasındadır. Kablo kalınlıklarına, dolgu ve kaplama özelliklerine göre farklılık gösteren ürünler, genellikle tam bakır nitelikte imal ediliyor.

Hoparlör, ses kartı bağlantı hoparlör kablosu, mikrofon hoparlör bağlantı kablosu gibi farklı çeşitlerde satışa sunulan ürünler, XLR ve jack giriş kombinasyonları ile 1 m- 3 m arasında farklı özelliklerde dizayn ediliyor. 

Ayrıca Gold Audio gibi yabancı markaların yanı sıra Çarkıt ve Emek gibi hoparlör kablosu markaları da farklı niteliklerdeki ürün sunumlarıyla tercih edilen seçenekler arasındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR