Sahne Işık Sistemi Kullanım Özellikleri

Sahne ışık sistemleri sayfamızda profesyonel sahnelerde ışıklandırma yapılmak üzere tasarlanan sahne ışık ekipmanları yer alır. En ucuz sahne ışık sistemi fiyatları muzikalmarket.com'da

Yerleşik sistemlerde kullanılan ışıklar ve portatif olarak kullanılan ışık sistemleri bulunuyor. Sahne ışık sistemlerinde tasarımlar, alanların genişliklerine ve yapı özelliklerine bağlı olarak uygulanır. Tavan yükseklikleri, uygulanan sunumlar, zemin uygulama özellikleri, duvar ve kolon tasarımları gibi pek çok faktöre bağlı olarak dizayn edilir.

Sahne ışık sistemleri tiyatro sahneleri, bar ve gece kulüpleri, oteller ve turizm tesisleri, amfi tiyatrolar, disko ve canlı müzik mekanları, alışveriş merkezleri ve eğlence merkezlerinin yanı sıra sanat, kültür ve eğlence merkezlerinde kullanılabilir. Her mekanın temel özelliklerine ve yapısal özelliklerine göre uygulama ve tasarım yapılır.


Sahne Işık Sistemleri Nasıl Seçilir?

Tamamen alanın ve sunumun özelliklerine göre seçilen ışık sistemleri, efekt modülleri olarak da kullanılabilir. Eğlence amaçlı ve sahne gösterilerine daha ihtişamlı sunumlar yapmak üzere tasarım edilen ışık sistemleri, temel aydınlatma unsurları ve görsel kombinasyonlar olarak seçilir. Tavan modülleri ve portatif sistemlere göre seçilen ürünler, 360 derece döner opsiyonları ve seyyar kullanım özelliklerine göre tercih edilebilir.


Sahne Işık Sistemi Fiyatları

Her modül profesyonel tasarım özelliklerine göre farklı seçkilerde sunulur. Işık sistemi fiyatları tekil ürün, çoklu ürün veya set sistemi olarak satışa sunulur. Watt güçleri, voltaj özellikleri, verimli kullanım, lazer dizilim, led opsiyon gibi farklı unsurlara bağlı olarak ürün seçimi yapılabilir. Her sistem, kendi teknik özelliklerine bağlı olarak farklı seçenekler ile satışa sunulur.

Spot ışık fiyatları, led ışık fiyatları, lazer ışık fiyatları gibi farklı kategorilere ve ürün seçimlerine göre fiyat değerlendirmesi yapabilirsiniz. Ayrıca sahne efekt sistemleri arasında ışık kombinasyonları ile dizayn edilen ürün seçenekleri bulunuyor. Sis makinesi, kar makinesi, baloncuk makinesi gibi sistemlerde lazer tasarımları veya disko ışık sistemleri bulunuyor.

Sahne ışık sistemi fiyatları, online satış yelpazesinde binlerce seçenek olarak sunuluyor. Garanti süreleri, teknik donanımlar, uzaktan kumanda seçenekleri, bluetooth bağlantı veya ışık masası setlerine göre ürün seçimleri yapılabilir.

Kredi kartı ile yapılan alışverişler için taksitli satış olanakları sunan online sistem, Türkiye’nin her noktasına hızlı ve güvenilir kargo avantajları ile cazip seçenekler sunuyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR