Gişe mikrofon sistemleri

Gişe mikrofonu sayfamızda gişe konuşmalarında kullanılan özellikle yoga gm20p olmak üzere çok tercih edilen gişe mikrofonları yer alır. En ucuz gişe mikrofonu fiyatları muzikalmarket.com'da


Gişe Mikrofon Sistemleri

Gişe mikrofonları, alıcı ve satıcı arasında kullanılan çift taraflı ses iletim sistemidir. Genellikle sinema salonları gişelerinde, banka veznelerinde kullanılan gişe mikrofon sistemleri, ses iletimi için mikrofon ve hoparlör sisteminde dizayn edilir.

Bilet gişelerinde pratik kullanım sağlayan teknolojik cihazlar, kablolu veya kablosuz kombinasyonlar ve farklı teknik özelliklerle imal edilmektedir.


Gişe Mikrofon Sistemi Kullanım Alanları

Müze girişlerinde, sinema salonlarında, opera ve sanat merkezleri gişelerinde, bankalarda kullanılan gişe sistemleri, bilet satışı yapılan pek çok noktada kullanılmaktadır. Kimi zaman işletmenin dekorasyon özelliklerine bağlı olarak kimi zaman da güvenlik prosedürü nedeniyle, cam panel kullanılmaktadır.

Örneğin halka açık yerlerde banka büfelerinde, PTT büfelerinde, doğalgaz satışı desklerinde, cam paneller kullanıldığı için ses iletişimimin sağlanması üzerine uygulanır. Metro istasyonlarında, vapur iskelelerinde ve pek çok ödeme noktasında gişe mikrofon sistemleri kullanılmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR