Yamaha Mikser

Yamaha mikser satış sayfamızda ayarlaması ve kullanımı oldukça kolay olan son teknoloji yamaha mikser modelleri yer alır. En ucuz yamaha mikser fiyatları muzikalmarket.com'da

Yamaha profesyonel ses sistemleri 70 yıldan daha uzun süre deneyim ve tasarım kalitesiyle mikser kategorisine özel ürünler sunuyor. Kullanım alanlarına özgü üretimleriyle müziğe keyif katan sistemler, yeni nesil teknolojilerle olağanüstü boyutlarda sunuluyor.


Yamaha Canlı Performans Mikserleri

Sahne uygulamaları ve canlı performanslar için birbirinden farklı niteliklerde imal edilen Yamaha mikser sistemleri, üstün ses kalitesiyle tasarım ediliyor.


·         RIVAGE PM10

Power mikser kategorisinde geliştirilen ses sistemi, işlevselliği, rafine kullanım faktörleri ve ses kalitesiyle, profesyoneldir.

·         CL Serisi

Yaratıcı özgünlük ve ses şekillendirme opsiyonlarıyla miks konsollarına muhteşem ürünler CL serisiyle sunuluyor.

·         QL Serisi

Yamaha QL serisi konsollar, küçük ve orta ölçekli canlı ses uygulamalarına profesyonellik katan, kurumsal konuşma etkinliklerinde tercih edilen sistemlerdir.

·         Tf serisi

TouchFlow Operation patentli sistemiyle, dijital mikser kategorisi sunuluyor. D-Pre formatıyla güçlendirilmiş ses kombinasyonları sunulur.

·         PM5D V2, PM5D-EX

DSP5D Dijital Mikser tasarımıyla sunulan ürünler, çift kapasiteli PM5D-EX sistemiyle sektörel alanlarda kullanımlara uygundur.

·         M7CL

Centralogic kontrol arayüzüyle dijital konseptte geliştirilen konsol serisi, sezgisel sistemleriyle müziğe şahanelik katıyor.

·         LS9

Canlı ses sistemi konsolu olarak tasarlanan seri, şarj edilebilir amplifikatörü ve Usb opsiyonu ile muazzam işlevler sunar.

Yamaha Boardcast/ Yayın Mikserleri

Üstün ses kalitesi, çok yönlü ve fonksiyonel kullanımlarıyla Yamaha power mikser, deck ve dijital mikserler boardcast grubuna özel tasarım ediliyor.

·         QL Serisi

Daha pratik uygulamalar için geliştirilen QL serisi, iletişim etkinlikleri için ideal çözümlerdir. İşleme, yönlendirme ve miks fonksiyonlarıyla efsanedir.


·         CL Serisi

 Sonik ses kalitesi ve berrak ses sunumlarıyla CL serici, yaratıcı özgürlük temasıyla geliştirilmiş ürünler sunar.


·         DM2000VCM

THX pm3 sertifikasıyla, global alanda tektir. Efekt zenginliği, giriş ve miks versiyonlarıyla en yüksek performans sağlayan ünite sistemidir.


·         DM1000VCM

Duvara montaj opsiyonu sunan ve tüm yayın türlerinde ideal kullanım olanakları sağlayan mikser, canlı ses uygulamalarında efekt yelpazesi sunar.

Farklı sektörler, kullanım alanları ve uygulamalar için tasarlanan mikserler arasında ayrıca;


·         R Serisi (AD / DA)

·         R Serisi (MADI)

·         MY8-SDI-ED

·         MY8-AEB

·         MY16-AE

·         MY8-AE96S

·         MY16-MD64

·         MY16-EX

 Ürün seçenekleri bulunuyor. Kanal sayıları ve konsol tasarımlarında birbirinden farklı özellikler ile Yamaha deck mikser ve power grupları sunuluyor.


Yamaha Taşınabilir Mikser Çeşitleri

Canlı müzik uygulamaları, stüdyo uygulamaları ve portatif ses sistemleri dahilinde geliştirilen Yamaha mikserler, farklı serileriyle imal ediliyor. DM2000VCM, DM1000VCM, 02R96VCM, 01V96i ve R Serisi (AD / DA) gibi seçenekler, küçük ve orta ölçekli uygulamaların yanı sıra profesyonel uygulamalar için de ideal konfor sağlayan ürünlerdir.

R Serisi (MADI), R Serisi (SLOT), AD8HR ve NUAGE I / O (16D / 16A / 8A8D) Yamaha mikser tasarımları endüstriyel kullanımlarıyla ideal üretimler sağlayan ürün çeşitleridir.


Yamaha Mikser Fiyatları

Yamaha kalitesi ve güvenilir ürün standartları ile geliştirilen ses sistemleri, tasarım özelliklerine göre farklı modellerde sunuluyor. Mikser fiyatları, amplifikatör özellikleri, konsol kombinasyonları, watt ve enerji kapasitelerine göre belirleniyor. Dijital panel tasarımları, kategorileri ve yazılım özelliklerine göre farklı sistemler sunuluyor.

Yamaha mikser çeşitleri, hemen her seride farklı versiyonlarla üretiliyor. Hem profesyonel kullanımlar için hem de amatör uygulamalar ve daha minimal uygulamalar için tasarım edilen Yamaha mikser modelleri, sınıfları ve imalat özelliklerinin yanı sıra efekt modüller, kanal sistemleri, topuz tasarımları, EQ fonksiyonları gibi farklı faktörlere göre değerlendirilebilir.

Online alışveriş keyfiyle 7/24 Yamaha mikser siparişi verebilirsiniz. Kullanım alanı ve amacına uygun Yamaha mikser çeşitleri, kampanyalı fiyatlarıyla satışa sunuluyor. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR