Koro Mikrofonu

Koro mikrofonu satış sayfamızda shure, akg ve behringer gibi kendini kanıtlamış markaların ürettiği condenser en iyi koro mikrofonları yer alır: En ucuz koro mikrofonu fiyatları muzikalmarket.com'da. Koro mikrofonu satış kategorimizde koro mikrofonu kullanıcıları tarafından önerilen koro mikrofonu tavsiyeleri yer alır. 


En İyi Koro Mikrofonları

Doppler, Av- Jefe ve Samson gibi mikrofon üreticileri tarafından geliştirilen koro mikrofonu çeşitleri bulunuyor. Yakın ve uzak sesleri alma, nitelikle iletme özelliğine sahip Doppler kondenser mikrofonları, ultra cardiod sisteminde dizayn ediliyor. Zoom mikrofon özelliğinde imal edilen koro mikrofonları, genellikle 100 Hz- 16000 Hz frekans aralığından çalışan mikrofon çeşitleridir.

Uzak ve çevresel seslerin iletimini sağlayan Doppler kondenser, 2,3 KOHM - 23,2 Db teknik özellikleriyle çevredeki sesleri tarar. 1K OHM - 44,2dB teknik özellikleriyle gürültü susturucu fonksiyona sahiptir. Kabloları ve kamera bağlantı özelliklerine göre farklı opsiyonlarda dizayn edilen kondenser kayıt mikrofonlar, özel mikrofon süngerleri ve sehpa aparatları ile satışa sunuluyor.


Koro Mikrofonlarında Teknik Özellikler

Mikrofonların teknik donanımlarına ve model özelliklerine göre farklı nitelikler sunulur. Örneğin Av-Jefe mikrofonlar, tavan tipi koro mikrofonları olarak estetik tasarımları ile sunuluyor. Geri elektret kondenser polar pattern element özelliklerinde dizayn edilen koro mikrofonları, hyper cardiod tasarımları ile yüksek kalite sunuyor.

50 Hz- 16 kHz frekans aralıkları ile tüm sunumlarda şahane berraklık ve profesyonellik sağlayan ses sistemleri, 250 Ohm empedans oranlarında imal ediliyor. 22- 52 V DC phantom güç ile çalışma sistemi sunan koro mikrofonları, güç hassasiyet oranlarına ve boyutsal özelliklerine göre farklı kombinasyonlar sunuyor.

Samson tasarımlarında kalem tipi kondenser veya tavan modüllü stüdyo koro mikrofonları bulunuyor. Tekli veya çiftli olarak tasarım edilen Samson koro mikrofonu tavsiye ürünler arasında yer alıyor.


Koro Mikrofonu Fiyatları

Kondenser ve polar yapı kardiyot sistemde dizayn edilen koro mikrofonu çeşitlerinin frekans tepkilerine göre fiyat belirlemesi yapılır. 40- 20000 Hz farklılıkları ile dizayn edilen koro mikrofonu çeşitleri, eşdeğer gürültü seviyeleri, güç kaynakları gibi farklı seçeneklerine göre farklı fiyatlarla sunuluyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR