Behringer Hoparlör Donanımları

Behringer hoparlör satış sayfamızda profesyonel behringer teknolojisi ile üretilen behringer hoparlör ana bayisi güvencesinde behringer aktif kabin hoparlörler yer alır. En ucuz behringer hoparlör fiyatları muzikalmarket.com'da. Sistem kontrol opsiyonları ile her aşamada kalite formları sağlanan sistemlerde, iki band ekolayzer entegre ses işlemciler kullanılıyor. Hoparlör korumaları ve devrim niteliğinde D Class amplifikatörler ile süper hafif ve en güçlü ses performansı elde ediliyor. Behringer aktif hoparlör modellerinde 12 inç sürücü tasarımları ve derin bas optimizasyonları ile gerçek müzik keyfi sağlanıyor.

Çok amaçlı olarak tasarım edilen ürünler, vokal uygulamaları, klavye izleme, ev sinema sistemleri, kayıt uygulamaları, konferans ve toplantı gibi ses uygulamalarında aktif olarak kullanılan ürün seçkileridir.


Behringer Hoparlör Teknik Özellikleri

Genellikle 150 Watt PA kategorisinde ve monitör hoparlör olarak imal edilen ürünler, 5,25 inç neodim sürücü tasarımıyla sunuluyor. 3 band ekolayzer özellikleri ve düşük gürültülü 3 kanallı karıştırıcı sistemleri ile kondansatörlü mikrofon sistemleriyle dizayn ediliyor.

Phantom güç girişine sahip sistemler, stereo girişleri ve bluetooth bağlantı opsiyonları ile model özelliklerine göre farklı seçeneklerde imal ediliyor. Yüksek çözünürlüklü tasarım ve ses kaliteleri, Usb giriş unsurları ve iki amperli referans stüdyo hoparlör çeşitleriyle profesyonel teknik donatılar sunuyor.

Ürünlerin kapsamlarına göre 4 amplifikatörlü gerçek çift ampi modu, dijital güç amplifikasyonları ile benzersiz ses kalitesi sağlanıyor. İpek kubbe tweeter tasarımları ile bas doyumu muazzam oranda sunuluyor.

5 inç woofer tasarımları ile uzun menzilli koni sistemleri ve deformasyona karşı koruyuculuk sağlayan dirençli tasarımlarıyla, müzikten gerçek keyif alabilirsiniz. Geliştirilmiş dalga kılavuz teknolojisi ile muhteşem ses dağılımı ve müzikte altın nokta kombinasyonu sunar.

XLR ve TRS konnektörleri, iki analog girişleri ile dijital stereo kaynağı sunan Behringer aktif hoparlör çeşitleri, her iki girişi aynı anda kullanabilmenizi sağlar.


Behringer Hoparlör Fiyatları

Behringer hoparlör fiyatları, seçilen ürünlerin teknik donanımlarına bağlı olarak belirleniyor. Tekli ürünler veya ikili hoparlör setlerine göre ürün seçimleri yapılabilir. Stüdyo referans monitörleri, taşınabilir hoparlör çeşitleri, duvar hoparlör çeşitleri gibi farklı kategorilere göre yüzlerce ürün çeşidi bulunuyor. Her ürünün model v iyileştirilmiş ses özelliklerine göre fiyatları belirleniyor.

Dijital alışverişler için sunulan kampanyalardan faydalanarak taksitli olarak satın alabilir, 2 yıl garanti opsiyonlarından yararlanabilirsiniz. Bedava kargo olanakları ve ürün seçeneklerine göre indirimli satış fiyatlarını değerlendirerek sipariş verebilirsiniz.

Her ebatta ve farklı watt güçlerinde imal edilen, ses ve müzik uygulamalarına, stüdyo ve canlı uygulamalara göre farklı kapsamlar sunan Behringer hoparlör modelleri, profesyonel ses sistemleri fiyatlarıyla online satışa sunuluyor. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR