Carol Mikrofon

Sağlam materyal, kalite ve şık tasarımlar ile sunum yapan Carol, özellikle kablolu mikrofon tasarımlarında tercih edilen markalar arasındadır. Ses kalitesi ve nitelikli performans özellikleriyle Carol mikrofon çeşitleri, canlı performanslarda ideal iletim sağlar.

Vokal mikrofonlarıyla gürültü susturucu opsiyonlar sunan ses aygıtları, berrak ses bileşenleri ve malzeme kaliteleriyle profesyonel seçkilerdir.


Carol Mikrofon Mud 525

Carol mikrofon tasarımlarının en popüler ürünü olan Mud 525, yüksek ürün kalitesi sunar. Metal döküm gövdeleri ile dayanıklı ve sağlamdır. Dinamik mikrofon kategorisinde yer alan Mud 525, kardiod desenlidir. Stüdyo ses kalitesinde ışıltılı ve berrak ses kombinasyonları sunan kablolu mikrofon, 80 Hz- 12 kHz frekans aralığı ile şahane fonksiyonlar sunar.

600 Ohm empedans oranıyla performans katkısı sağlayan Carom Mud 525 tasarımı, kablosuz 275 gram ergonomisi sunar.


Carol Mikrofon Mud 525 Teknik Donanımları

Hassasiyet oranlarında (1000 Hz; SPL: 74 dB) ve -72 Db + / – 3 dB fonksiyon sunan Mud 525, XLR konnektör giriş özelliğinde tasarım edilmiştir. 52 x 178 mm ebatlarında imal edilen profesyonel ses sistemi, açma kapama tuşu ile işlevsellik sağlar.

Kondenser özellikleri sunmayan tasarım, dinamik ve canlı performanslar için idealdir. Vokal uygulamaları, ses uygulamaları ve enstrüman uygulamalarında en nitelikli performans sağlayan sistemlerden biridir. Kapsül tasarımı ile şık formasyon sunan Carol mikrofon, en ekonomik ürün seçenekleri arasında yer alır.


Carol SIGMA PLUS 5 Condenser Mikrofon

Profesyonel stüdyo sistemlerine SIGMA formülü katan Carol, netlik ve doğallık formları ile vokal ve ses uygulamalarında ideal performans sağlar. Detaylı ve ihtişamlı ses kayıtları sağlayan Carol condenser ürünler, ekonomik fiyat avantajları ve uzun ömürlü kullanım avantajları ile konforludur.


Carol E dur-916S

Kablosuz tasarımı ve dinamik tasarım özellikleriyle, stüdyo mikrofon kategorilerinin en seçkin ürünleri arasında yer alır. E dur serisiyle Carol mikrofon yelpazesinden dilediğinizi seçebilir ve tüm performanslarda daha yüksek kalite elde edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR