Mikrofon Kablosu

Mikrofon kablosu satış sayfamızda lehimleme ve bağlantısı tarafımızdan yapılan hazır mikrofon kabloları yer alır. En ucuz mikrofon kablosu fiyatları muzikalmarket.com'da. Global kaliteye uygun mikrofon kablosu çeşitleri, muzikalmarket.com platformuyla avantaja dönüşüyor. Ekonomik fiyatlar, esnek ödeme seçenekleri, bedava kargo ve daima yüksek kalite…

Müzikal Market mikrofon kabloları, sektörün en iyi markaları ve güvenilir ürünleriyle yelpaze sunar. 30 yıllık deneyim ve Türkiye’nin en iyi sistemi olarak, ses sistemi kablo çeşitlerinde profesyonel kalite sunuyoruz. Ürün ağımızı hemen keşfetmek ister misiniz?


Termo Kalitede Mikrofon Kabloları

Hepa-merz marka kablo çeşitleri, uluslararası kalite standartlarında imalat sunan ve tüm dünyada en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Yüksek sıcaklıklarda güvenilir kullanım olanağı sağlayan mikrofon kablosu çeşitleri, ses iletim kalitesine de doğrudan artı kazandırmaktadır.

Müzik profesyonellerinin ve ses sistemi uzmanlarının tercihi olan en özel markalar, yine sistemimiz güvencesiyle sunuluyor. Accu-Cable, Denox, Gold Audio, Hepa-Merz ve Kirlin enstrüman kablosu çeşitleriyle, en iyi kalite ve en iyi sunum unsurları elde edebilirsiniz.

Lookab profesyonel ses sistemi kabloları, Roxtone mikrofon kabloları, Sommer Cable seçkileriyle, her mikrofona uygun kablo çeşitlerini dilediğiniz boyutlarda satın alabilirsiniz. Toptan mikrofon kablosu satışıyla makara çeşitlerini satın alabilir, 100 metre top kablo siparişlerini hemen verebilirsiniz.


Sağlam, Güçlü ve Ekonomik 

Tam bakır kablo çeşitlerinde 2x0.22, 1x0.50 gibi farklı ölçülerde kombinasyonlardan yararlanabilirsiniz. 100 metre kablo dizilimlerinin yanı sıra hazır kablo tasarımlarıyla XLR ve jak kombinasyonlu ürün çeşitlerini sunuyoruz.

3 m, 5 m, 7 m veya 10 m uzunluklarında XLR + jak, Jak + jak veya Xlr + Xlr gibi farklı opsiyonlarda hazırlanan kablo çeşitlerini, en ucuz fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Tam bakır mikrofon kablosu çeşitleri, alüminyum veya çelik kablo çeşitleri, renkli mikrofon kablosu çeşitleri ve toptan kablo seçeneklerini, muzikalmarket.com kalitesiyle değerlendirebilirsiniz.

Çağrı merkezi, online ve Whatsapp sistemimizden, tüm ürün çeşitleriyle alakalı bilgi alabilirsiniz. Taksitli satış ve garantili ürün sunumlarıyla, günün her saati erişime açık bir platform sunuyoruz. İster 3 metre hazır mikrofon kablosu çeşitleri ister 100 metre ses sistemi kablo çeşitlerini seçebilir, kullanıcı dostu web sistemimizden hemen sipariş verebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR