Mikrofon Sehpası

Mikrofon sehpası satış sayfamızda akrobat çalışma sistemine sahip condenser ve diğer mikrofonlar için uygun tripod mikrofon standları yer alır. En ucuz mikrofon sehpası fiyatları muzikalmarket.com'da. Profesyonel ses ve müzik sistemleri, konforlu sahne performansları için mikrofon standı çeşitleriyle alternatif sunuyor. Üstelik sadece sahne için değil stüdyo kullanımları için de farklı nitelikler ve fonksiyonlarda dizayn edilen yüzlerce stand çeşidi bulunuyor.

El mikrofonu stantları, enstrüman mikrofonu çeşitleri, koro mikrofonu stantları, DJ mikrofon stantları gibi birbirinden farklı özelliklerde ürün seçenekleri bulunuyor. Peki, mikrofon standı nasıl seçilir?


Mikrofon Sehpası Nasıl Seçilmelidir?

Kullanım alanına göre seçilmesi gereken mikrofon sehpaları, kablolu mikrofon kullanımları ve kablosuz mikrofon kullanımlarına göre opsiyonel olarak imal ediliyor. Masa üstü kullanımlar için minimal boyutlarda üretilen ses sistemi ekipmanları, ayaklı mikrofon standı çeşitleriyle ayakta kullanımla için de konfor sağlıyor.

Stüdyo veya sahne kullanım alanlarına göre ürün seçimi yapılabilir. Ayrıca ürünlerin imal edildiği hammadde ve kullanılan aparatların materyallerine göre sağlam ve kaliteli ürün seçimleri yapılabilir. Uzunlukları ve katlanabilir- ayarlanabilir fonksiyon özelliklerine göre seçilen mikrofon sehpası çeşitleri, mikrofon tutucu ekipmanları ile değerlendirilebilir.


Mikrofon Standı Çeşitleri Nelerdir?

Ayaklı mikrofon standları, şef sehpası veya solist mikrofon standı olarak nitelendirilir. Akrobat tipi olarak değerlendirilen mikrofon stantları, tekli veya ikili mikrofon uzantılarına göre konforlu kullanım olanağı sağlıyor. Hem boy uzunlukları hem mikrofon uzantı ölçülerine göre 50 cm ile 170 cm arasında ekstra fonksiyona sağlayan stant çeşitleri, mikrofon tutaçları ile birlikte tak- çıkar kullanımı sağlar.

Ses kalitesinin daha pürüzsüz iletilmesi için titreşim önleyici unsurlar ile dizayn edilen mikrofon akrobat mikrofon standı çeşitleri, stüdyo kullanımları için tavan askılı modülleri veya masa üstü modelleri ile ekstra kullanım seçeneklerinde sunuluyor.


Mikrofon Ayaklığı Fiyatlarına Göre Ürün Seçimi

Yerli ses sistemi ekipmanı üreticileri ve ithal ekipman seçenekleri ile satışa sunulan mikrofon ayaklığı, model özelliklerine göre fiyatlandırılıyor. Kullanılan metalin cinsinden, kullanılan pvc aparat seçeneğine, uzunluk ve ebatlarından, kablolu- kablosuz kullanım özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleri ile sunulur.

Alüminyum, metal aksam, plastik içerik veya boya niteliklerine göre farklı opsiyonlarda sunulan mikrofon ayakları çeşitleri, üretici firmanın sunumlarına göre ekonomik veya daha yüksek fiyat seçeneklerinde sunulur. Ürün seçimlerinde fiyat unsuruna göre değerlendirme yaparken, kullanım alanına göre analiz edilmelidir.

Düğün, festival ve açık alan organizasyonlarında kullanımlar için daha dayanıklı ve sağlam ürün seçenekleri değerlendirilebilir. Profesyonel alan kullanımları ve daha amatör kullanım seçeneklerine göre dizayn edilen yüzlerce ürün seçeneği, kaliteli üretim esasları ve cazip fiyat seçeneklerine göre değerlendirilebilir.


Mikrofon Standı Fiyatları

Profesyonel ses sistemi ekipmanları veya portatif kullanımlar için daha ekonomik şekilde imal edilen stant- sehpa seçenekleri bulunuyor. Mikrofon standı fiyatları, online satış sistemi avantajları ile birbirinden farklı seçeneklerde ve uygun ödeme opsiyonlarında sunuluyor.

Mikrofon stantları, hazır paket seçeneklerinde daha ekonomik sunulur. Örneğin okul- tören ses sistemi, cami ses sistemleri, düğün ses sistemi gibi daha kapsamlı ürün alışverişlerinizde, set içeriği olarak cazip fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Mikrofon stant çeşitlerinde kredi kartına taksit avantajları, daha uygun ödeme seçenekleri ve Türkiye’nin her şehrine hızlı kargo avantajları sunuluyor. Hem amatör kullanımlarınızda hem de profesyonel kullanımlarınızda, güvenilir alışveriş sistemlerini kullanarak avantaj elde edebilirsiniz.


Mikrofon Standı Ekipmanları


İletişim, müzik ve enstrüman uygulamalarında daha iyi performans elde etmek ve cızırtıları gidermek üzere, yüksek kalitede imal edilen mikrofon sehpaları, pop filtre ekipmanları ile rüzgar önleyici modülde dizayn ediliyor. Ayrıca titreşimlerin önlenmesi ve ses berraklığının en iyi kalitede sunulması için shock mount modüller ile tasarlanan ürün seçenekleri bulunuyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR