Multicore Kablo Satışı

Multicore kablo satış sayfamızda özellikleri ve ne işe yaradığı belirtilen 8 li, 16 lı, 24 lü ve 32 li multicore kablolar yer alır. En ucuz multicore kablo fiyatları muzikalmarket.com'da


Multicore Kablo

İyi bir ses sistemi, iyi bir sinema sistemi veya daha birçok farklı alanda kullanılmak istenen profesyonel ekipmanların kurulmasında; her zaman önemli ve çok da göz önünde bulunmayan bir kahraman vardır. Özellikle işyerlerinde, evlerde, konser alanlarında, tiyatro ve sinema gibi çoklu yerlerde sistemler her zaman kablolar üzerinden kurulur. Bilindiği üzere donanımların performans ve özellikleri ne kadar önemli ise aynı şekilde kabloların da özellikleri o kadar önemli bir yere sahiptir. Ses ve görüntü sistemlerinin oluşması için gereken kablolar ise farklı uygulama alanlarına ve özelliklerine sahiptir. Günümüz sosyal yaşantısının en önemli unsurlarından bazıları da sinemalar, konserler ve tiyatrolardır. Özellikle izleyicilerin iyi bir sonuç almak istedikleri bu alanların hazırlanmasında, çok önemli bir emek ve çalışma süreci de bulunur. Sınırlı süreli gösteriler için oldukça yoğun geçen bir hazırlık süreci de yaşanmaktadır. Özellikle yaşanacak bir sorunun bütün gösteriyi veya izlenimi bozacağı durumlardan dolayı, kablo seçimlerinin de başarılı şekilde yapılması çok önemli bir detaydır. Teknik anlamda her zaman önemli seçimler haline gelen kablolar, iyi bir teknik altyapının kurulmasına da büyük bir yardımcı olacaktır. Profesyonel kişilerce kurulacak olan ses ve görüntü kalitelerinde ise bu aktivitelerin başarısı, seçilen kabloların performansına bağlı olarak değişecektir. Yüksek esneklik, hassas ses ve görüntü iletiminin yanında, düşük zayıflama beklentisi de; kabloların bünyesinde bulunması gereken en önemli özelliklerden bir tanesidir.


Multicore Kabloların Önemi

Multicore kablolar, genel olarak en yüksek ses performansının ortaya çıkması için üretilmektedir. Multicore kablo nedir diye merak eden kullanıcıların, özellikle kompakt ve hızlı bir şekilde kullanımlara dikkat etmesi önemli bir detaydır. Son derece mekanik ve üst düzey özelliklere sahip olan Multicore kablolar, bu yüzden ses sistemlerinde vazgeçilmez olarak tercih edilmektedir. Özellikle çapraz ekranlamalı olan çift iletkenli kablolar da, kendi içerisinde Multicore kabloların en önemli detaylarından bir tanesidir. Çapraz link sahibi olan Multicore kablolarda, izolasyon son derece iyi bir şekilde sağlanmıştır. Bu sayede karakteristik özelliklerinde lehimleme esnasında bir erime veya kısalma olayına rastlanmaz. Hangi uçtan sıyrılırsa sıyrılsın, her kablonun üstünde bulunmakta olan kanal numaraları, her zaman alt çizgi ile basılı şekilde bulunacaktır. Özellikle her çift Multicore kablosunda direnç şeklinde standart renk kodlamaları da bulunmaktadır. Bu sayede rahatlıkla iletken çiftler bilinecek ve işlemler esnasında kullanılacaktır. Özellikle uluslararası standart direnç kodlamasına uygun şekilde üretilen Multicore kabloları, iletkenlerin bile ayrı şekilde renklendirilmesine sahiptir. Her kanalda farklı bir drenaj hattı bulunur. Bu sayede bir spiral bakır ekranlaması da, Multicore sistemine işlenen özelliklerden sadece bir tanesidir. Bilindiği üzere drenaj kabloları da terminasyonu son derece kolaylaştıran önlemlerden bir tanesidir. Multicore kabloları, piyasada metre olarak satılmakta ve sipariş edilmektedir. 


Multicore Kabloları Teknik Özellikleri

20 mm kalınlıkta fabrikasyon çıkışı olan Multicore kabloları, kaplama kalınlığında ise 2 mm bir değere sahiptir. Özellikle tensile gücü 274 N olan Multicore kabloların, elektrostatik ses değerleri ise maksimum 2.5 V olarak ölçülmüştür. İnsülasyon direnci 100.00 MW * metre olan Multicore kablolarda ise kullanım sıcaklığı -20 C derece ile +70 C derece arasındaki kullanımlara izin vermektedir. 24 adet iletkeni bulunan Multicore kablolar, aynı zamanda şeffaf bir renge sahiptir. Dış kaplaması 2.8 esnek PVC olan Multicore kablolarının ağırlıkları ise 100 metrelik bir kullanımda 46 kilograma ulaşacak türden üretilmektedir. İnternet üzerinden satın alınacak Multicore kabloların garanti süresi ise 2 yıldır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR