Ev Anfileri

Ev anfisi satış sayfamızda bağlantısı kolayca yapılabilen kullanıcılar tarafından tavsiye edilen en ucuz ev anfileri yer alır. En ucuz ev anfisi fiyatları muzikalmarket.com'da


Ev Amfisi

Ev ses sistemleri veya ev stüdyo sistemleri kapsamında kullanılan ev amfileri, müzik yayınlarını dilediğiniz gibi yapmanız ve ideal ses kalitesi sağlamanız için dizayn edilen sistemlerdir. Performansı yüksek ve kaliteli ses sunumları için ekstra ayarlama modülleri ile geliştirilen ekipmanlar, farklı bağlantı seçenekleri ile kombin edilir.

Popüler ürün grupları, en çok tercih edilen ev amfileri, en ucuz amfi çeşitleri ve en profesyonel marka sunumları gibi kriterlerinize göre ürün seçimleri yapabilirsiniz.


Ev Amfisi Donanımları

Güç kaynakları ve watt güçlerine göre kapasite sunan ev amfisi modelleri, yüksek performans elde etmek için güç kaynağı özelliklerine göre değerlendirilebilir. Ses karakteristiğinin bozulmaması, yayınların etkin ve ideal şekilde yapılabilmesi için ev tipi dizayn edilen ürünler, adaptörler ile çalışır.

Genellikle SMPS adaptörler ile kullanılan ev amfisi çeşitleri, %90’a yakın verim sağlayan seçeneklerdir. Üstelik minimal boyutları ile yer kaplamaz ve konforludur. Amper özelliklerine göre farklı kapasitelerde sunulan ürünler, 10 amper, 15- 20 ve 30 amper gibi farklı niteliklerde üretilen sistemlerdir.

Sistemin sorunsuz çalışması için voltaj regülatörü ile dizayn edilen ev amfisi çeşitleri, trafolu adaptörler ile kullanılabilir. Cihazın teknik gücü ve kapasitesine göre ürün donanımları ve ebatları belirlenir. SMPS adaptör çeşitlerinde paralel bağlama opsiyonuna gerek yoktur. 


Ev Amfisi Hoparlörü

Ev amfileri ile set olarak sunulan veya tekil ürün olarak alınan hoparlör çeşitleri, aktif ve pasif hoparlör seçeneklerinde sunulur. Ev amfisi çeşitleri ve hoparlör çeşitleri, ses kalitesinin en iyi şekilde sunulması için bas, ekolayzer ve sürücü özelliklerine göre seçilmelidir. 

Hoparlör çeşitleri, bas emici süngerleri, birinci sınıf hammadde tasarımları ve ızgara formlarına göre seçilebilir. Kasa tasarımları, mıknatıs özellikleri, bağlantı kombinasyonları ve harici kullanımlar için mikrofon bağlantı, USB ve Mp3 bağlantı özelliklerine göre seçilebilir.


Ev Amfisi Kapasitör Cihazlar

Ev tipi amfi kullanımlarında akım düzenleme formu ile kullanılan cihazlar, opsiyonel olarak kullanılır. Müzik yayınlarına akım dengesinin sağlanması için kullanılan donanım, led ekran ile tasarlanır. Akımın çekimine göre yeşil ışık yanan kapasitör cihazlarda, en iyi müzik ve ses kalitesini elde etmek için ekstra olarak kullanım sağlanır.


Ev Amfisi Fiyatları

Müzik sistemi ekipmanının teknik özelliklerine göre belirlenen fiyatlar, teknolojik senkronizasyonlara göre farklılık gösterir. Dijital paneller ile bağlantılı olarak sunulan amfi tasarımları, kayıt özellikleri, ekolayzer, bass, tiz ve volüme kontrol özelliklerine göre fiyat belirlemesi yapılır.

Ev amfisi fiyatlarında, Aux bağlantı, usb bağlantı, mikrofon bağlantı ve hoparlör bağlantı seçeneklerine göre teknik özellikler ve fiyatlar belirlenir. Pratik kullanımlar için geliştirilen modellerin yanı sıra profesyonel kullanımlar için konforla ve modern teknolojilerle geliştirilen çok sayıda ürün bulunuyor.


En İyi Ev Amfisi Modelleri

Müzik ve ses sistemleri sektöründe bir idol haline gelen nitelikli markaların sunduğu ev ses sistemi ekipmanları, tavsiye ürünler arasında yer alıyor. Teknik donanımları, aksesuar ve ekipmanları ile birbirinden şık ve kaliteli ürün seçenekleri ile sunulan amfi modelleri, güncel modelleri ile müzik yayınlarına kalite katıyor.

Sinema ses sistemleri ve anons- yayın ses sistemleri ile birlikte kullanılabilen ev amfisi modelleri, ev stüdyo sistemlerinde de konfor sağlar. Mikser konsolları, deck veya power mikser özelliklerine göre muazzam efekt seçenekleri ile kullanılabilen ev amfisi çeşitleri, ses uygulamaları, DJ uygulamaları, karaoke ve enstrüman uygulamalarında da şahane performans elde etmenizi sağlar. 


Ev amfisi çeşitlerinde en ucuz fiyat seçenekleri ve global markaların en nitelikli ürün seçkilerini değerlendirerek, size en çok avantaj sağlayacak ürünü seçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR