Enstrüman Mikrofonu

Enstrüman mikrofonu öneri ve en iyi fiyatlar sayfamızda kablolu ve kablosuz çalışabilen enstrüman mikrofonu fiyatları ve özellikleri yer alır. Yapışma mikrofonlar oldukça sıklık tercih edilse de dinamik enstrüman mikrofonları her zaman en çok satılan modellerden olmuştur. 

En iyi kalitede ses iletimleri ve enstrümanların akıştık kombinasyonlarına muazzam formüllerle, profesyonel mikrofon çeşitlerini sunuyoruz. Muzikalmarket.com güvenilir alışveriş portalı ile en ucuz enstrüman mikrofon çeşitlerini, tek tıkla satın alabilirsiniz. Üstelik ücretsiz kargo ve vade farksız taksitlendirme seçenekleriyle.

Müzikal Market, Türkiye’nin lider ses sistemleri satış mağazası Yonka A.Ş alt yapısıyla, binlerce ürün sunar. Ses sistemlerinde en popüler markalar ve enstrüman mikrofonlarında en seçkin modülleri, online kataloğumuzdan güncel formlarıyla değerlendirebilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Mikrofonlar

Enstrüman mikrofonlarında geniş diyafram bass mikrofonları, vokal ve enstrüman mikrofon kombinasyonları ve condenser enstrüman mikrofonu seçenekleriyle, kapsamlı bir yelpazesi sunuyoruz. Canlı sunumlar, sahne performansları ve stüdyo kayıtlarında muazzam kalite elde etmek için dilediğiniz ürün ve setleri seçebilir, uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Shure enstrüman mikrofonları, Yoga üflemeli çalgılar mikrofonu, Doppler kablolu ve kablosuz enstrüman mikrofon çeşitleri gibi sayısız ürünü, hızlı erişimle sipariş verebilirsiniz. Prodipe kondenser çeşitleri veya Beyerdynamic enstrüman mikrofon çeşitleri gibi profesyonel ses sistemi ekipmanlarını, en cazip seçeneklerle değerlendirebilirsiniz.


Global Firmalar, Güncel Modeller

Sennheiser ses sistemlerinde ergonomik enstrüman mikrofonları, muzikalmarket.com globalliğiyle sunuluyor. AKG ses sistemleri, Audio- Technica, Jefe, Karsect, Mito ve Prodipe gibi kondenser veya dinamik enstrüman mikrofonu çeşitlerini en güncel modelleriyle, online kategorimizden inceleyebilirsiniz. İstediğiniz mikrofon ve setlerini tek tıkla ve çok cazip fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Üflemeli enstrüman mikrofonları, telli enstrüman mikrofonları, telsiz enstrüman mikrofonları ve condenser enstrüman mikrofon seçeneklerine göre tekil ürünler, çiftli mikrofon setleri veya çoklu paketleri, firmamız kalitesiyle satın alabilirsiniz.

Kardiod kondenser ve kardiod dinamik mikrofon setleri, hipercardiot enstrüman mikrofon çeşitleri, çift elemanlı enstrüman mikrofonları ve dinamik kablolu- kablosuz ürün çeşitleriyle, hem Dünya markalarını hem güvenilir alışveriş sistemini sunuyoruz. 7/24 erişim ağı ve canlı destek sistemleriyle, müzik, ses ve ışık sistemleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tüm ürünlerimizde iade veya değişim güvencelerinin yanı sıra garanti belgeli, orijinal ürün satış sistemi sunuyoruz. Profesyonel hizmet kalitemizden yararlanmak, ekonomik avantaj elde ederek profesyonel ürün çeşitlerini hemen sipariş etmek için menümüzü hemen incelemeye başlayabilirsiniz.