Stüdyo Kayıt Mikseri

Stüdyo kayıt mikserleri içerisinde 48v phantom özelliği ile çalışabilen kayıt yapabilen stüdyo mikserleri yer alır. En ucuz stüdyo kayıt mikseri fiyatları muzikalmarket.com'da

En ucuz stüdyo kayıt mikser çeşitleri, Muzikalmarket.com indirimli ürün skalasıyla sunuluyor. Profesyonel markalar, iyileştirilmiş ses teknolojileri, güvenilir ürünler ve en iyi fiyatlarla kayıt mikseri çeşitlerimizi değerlendirebilirsiniz.

Türkiye’nin her iline aynı gün kargo ve bedava gönderim opsiyonlarının yanı sıra elektronik ödeme seçeneklerinde 9 taksit olanağı sunuyoruz. İstediğiniz stüdyo kayıt mikserine hemen sahip olabilirsiniz.


En İyi Konsol Tasarımları

Profesyonel ses ve müzik sistemlerinde, konsol donanımlarıyla yüksek kalite sağlayan global markaların cazip ürünleriyle sistem sunuyoruz. Tedarik ağımız, uluslararası hizmet kalitemi ile nitelikli ürünler sunar. Mackie stüdyo kayıt mikser çeşitleri ve Spekon ses sistemi ürünleriyle, kısa süreli performanslar için donanımlı ürünler sunuyoruz.

Spekon tasarımıyla, ekho Usb stüdyo kayıt mikseri veya dijital stüdyo mikser çeşitlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Online kataloğumuz güncel olarak sunulmakta ve sektörün en çok tercih edilen ses sistemi ürünleriyle donatılmaktadır.

Mackie profesyonelliği ve ses laboratuvarlarında geliştirilen tasarımlarıyla, dijital stüdyo kayıt mikserlerini, online menümüzden tüm özellikleriyle inceleyebilirsiniz. Mcu serisi mikser konsollarıyla, ergonomik kullanım ve profesyonel müzik üretimleri sağlayan marka, Pro ve Pro Extender seçkileriyle, performanslarınıza özel sunuluyor. Hangisini seçmek istersiniz?


En Ekonomik Kayıt Mikserler

İndirimli ürünlerin yanı sıra Muzikalmarket.com kampanyalı stüdyo mikser satış sistemiyle, global kaliteyi ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Stüdyo performanslarında fonksiyon sağlayan konsol sistemleriyle, kullanıcı dostu modüller, güncellenebilir yazılımlar ve taşınabilir ses sistemlerinin konforunu sürdürebilirsiniz.

Tuş, panel, topuz ve dijital ped tasarımlarıyla, teknolojinin en güncel formlarını sunan kayıt mikserlerine sistemimizden erişim sağlayabilirsiniz. Cazip fiyat avantajlarıyla en kapsamlı stüdyo ekipmanlarını seçebilir, güvenilir alışveriş ağımız ile konfor sağlayabilirsiniz.


Garantili, Güvenceli Satış Ağı

Muzikalmarket.com dijital menüsünden tüm ses sistemi ürünlerine hızlı erişim sağlayabilir, filtreleme seçeneğini kullanarak kriterlerinize göre ekipman edinebilirsiniz. Fiyat seçeneği, marka ve model arama özelliklerine göre en iyi stüdyo kayıt mikseri çeşitlerini, hızlı ve kolay sistem özellikleriyle satın alabilirsiniz.

Satış öncesinde ve sonrasında profesyonel müşteri temsil sistemimize erişim sağlayabilirsiniz. Ürün değişim ve iade, garantili satış ağı ve güvenilir alışveriş portalıyla, Türkiye’nin en kapsamlı sistemini sunuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR