Shock Mount

Shock mount satış sayfamızda stüdyo mikrofon tutacağı olarak da bilinen shock mount çeşitleri yer alır. Shock mount nedir ? ne işe yarar gibi soruların cevabını bulabileceğiniz ve en iyi shock mount modelleri, en ucuz shock mount fiyatları muzikalmarket.com'da


Shock Mount Nedir

Youtuber mikrofonları için farklı tasarımlarda sunulan mikrofon yuvaları bulunuyor. Hem podcast kullanımları hem tavan modüllü mikrofon seçeneklerine göre shock mount çeşitleri bulunur. Stüdyo kayıtları için ürün seçimlerinde, kullanılan mikrofonlara göre ürün tercihi yapılır.

Her marka mikrofon için uygun olan shock mount ürünleri, uyumlu mikrofonlar başlığında ayrı olarak sunulur. Ürün detayları kısmından inceleme yaparak, cazip fiyatları değerlendirebilir veya kit şeklinde satın alım sağlayabilirsiniz.


Shock Mount Fiyatları

Shock mount sahibinden satılan ikini el ürünlerin yanı sıra yeni ürün seçenekleri bulunuyor. Genellikle ekonomik fiyatlarla sunulan ses sistemi ekipmanları, marka ve modele göre farklı fiyat seçeneklerinde sunulur. Kimi ürünlerde mikrofon standına ek olarak dizayn edilen ürünler, kablolu mikrofon ve kablosuz mikrofon kullanımlara göre iki farklı opsiyonda sunulur.

TV ve radyo yayınları, stüdyo kayıtları, canlı sunumlar gibi etkinliklere göre farklı kapsam ve niteliklerde imal edilen ürünler, fiyat farklılıkları ile her bütçeye uygun alternatifler sunar.

Dijital sistemden hem güvenilir hem online konforunda alışveriş yapmak için tüm ürünleri değerlendirebilir, tavsiye ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Shock mount ürün seçeneklerinde bedava kargo avantajı, kampanyalı fiyat avantajları ve taksitli satış fırsatlarına göre inceleme yapabilirsiniz.

Shock mount seçimlerine göre en uygun mikrofon modelleri ve stant- sehpa çeşitlerini inceleyerek tam donanımlı hazır paketlerden yararlanım sağlayabilirsiniz. Garanti kapsamlarına ve model işlevlerinde göre farklı fiyat seçkileri sunulur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR