Stüdyo Ekipmanları Paket

Stüdyo ekipmanları set sayfamızda kayıt esnasında kullanılan tüm ekipmanların bir arada paket halinde satıldığı stüdyo kayıt setleri yer alır. En ucuz stüdyo ekipman seti fiyatları muzikalmarket.com'da. Profesyonel ses sistemler ve stüdyo ekipmanlarının özenle seçilmesi, eksiksiz bir paket içeriğinde sunulması profesyonellere avantaj sağlıyor. Üstelik sadece profesyonellere değil stüdyo kayıtlarına yeni başlayanlar için de şahane set içerikleri sunuluyor. Stüdyo ekipman setleri, mikrofon çeşitleri, kayıt mikserleri, referans kulaklıkları ve ses kartları gibi seçenekler ile farklı tasarımlarda sunuluyor.

Yeni başlayanlar için tasarlanan bm800 serisi, Youtuber kayıtları için uluslararası popülariteye sahip olan setler arasındadır.


Bm 800 Serisi Paket Seçenekleri

Stüdyo ekipmanları paket seçeneklerinde Bm 800 kondenser setleri, en çok satın alınan ürünler arasında yer alıyor. 48 Volt fantom power sisteminde dizayn edilen Youtuber mikrofonları, ayaklı stant, shock mount ve pop filtre setleriyle tam donanımlı kit olarak satışa sunuluyor.

Bm 800 kondenser mikrofonlar, cardiod kombinasyonları ile ses bileşenlerine yüksek kalite katan ürünler arasında yer alıyor. Stüdyo kayıtları için hem en kaliteli ekipman hem de en ekonomik fiyatlarla sunulan ürünler, şık tasarımlarıyla da göz alıcı formda sunuluyor.

Kullanım kılavuzları ve özel taşıma çantaları ile eksiksiz olarak satışa sunulan BM 800 kondenser mikrofon setleri, farklı markalar ve model seçkileriyle sunuluyor.


En Berrak Stüdyo Kayıtları İçin Profesyonel Sistemler

Behringer, Lastvoice, Yamaha ve Bm 800 markaları ile sunulan stüdyo ekipman paketleri, birbirinden farklı ürün seçenekleri ve cazip fiyat garantileriyle nitelikli seçkilerde sunuluyor. Kardiod tasarımları, ızgara modülleri ve ergonomik tasarıları ile kaliteli mikrofon seçenekleri, referans kulaklık ve referans monitör çeşitlerinin yanı sıra kayıt mikserleri ile stüdyo ve home stüdyo setleri satışa sunuluyor.

Mikrofon tasarımlarında bilgisayar ve telefon kullanımları için telsiz kullanım seçenekleri, ses kartı setleri ve referans monitör setleri bulunuyor. Monitör setleri aktif ve pasif kabin seçenekleriyle sunuluyor. Mackie hoparlör sistemleri, Yamaha ve JBL gibi multi medya hoparlör setlerine göre farklı ürün paketleri değerlendirilebilir.


Stüdyo Ekipman Paketleri Nasıl Seçilir?

Amatör kullanımlar ve stüdyo kayıtlarına yeni başlayanlar için pratik ürün seçeneklerinin yanı sıra profesyonel ürün seçenekleri bulunuyor. Kullanım alanına göre ürün seçimi yapılabilir. Ev stüdyo sistemi ekipmanları ve profesyonel stüdyolar için tasarlanan ürün paketleri, sistem içeriklerine göre değerlendirilebilir.

Fiyatlar ve ödeme seçenekleri, ürün alımlarında etkili olan faktörler arasındadır. Paket seçimlerinde ayrıca kolay kullanım özellikleri, teknolojik donatılar, yazılım özellikleri, kablolu ve kablosuz bağlantı özelliklerine göre değerlendirme yapılabilir.


Stüdyo Ekipmanları ve Paket Fiyatları

Stüdyo kayıt malzemeleri ayrı ayrı satın alınabilen ürünler olduğu gibi daha cazip fiyat avantajları kazandırması için hazır paketler olarak satışa sunuluyor. Ses kartı ses sistemi paketleri, mikrofon ve kondenser kayıt setleri veya referans monitör setleri gibi ürünlere bağlı olarak ürün seçimleri yapabilir, fiyatlarını inceleyerek online menüden satın alım sağlayabilirsiniz. 

Stüdyo ses sistemi paketleri, markaların profesyonel kalite sunumlarına ve teknik unsurlarına bağlı olarak belirleniyor. Stüdyo kayıt malzemeleri seçerken garanti süreleri ve opsiyonlarına, taksitli ödeme seçeneklerine ve ücretsiz kargo olanaklarına göre değerlendirme yapabilirsiniz.


Stüdyo Ekipmanı Online Sipariş Sistemi

Dijital satış sistemlerinde cazip kampanya fırsatları ve en global markaların en güncel ürünleri ile sunum yapılıyor. Stüdyo yayınları ve kayıt sunumları için farklı niteliklerde imal edilen teknolojik ürünler, %100 orijinal ürün garantisi ve güvenilir alışveriş sistemi avantajlarıyla satışa sunuluyor.

Dilediğiniz her an sipariş verebilir 7/24 kesintisiz platformlardan yararlanarak, stüdyo ses sistemi ekipmanları ve paket içeriklerinden sipariş edebilirsiniz. Aksesuarlar, stant ve sehpa çeşitleri, pop filtre çeşitleri, shock mont çeşitleri ve en çok satın alınan referans kulaklık modellerini tek tıkla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR