Programlanabilir Okul Zil Saati

Okul zil sistemleri satış sayfamızda kullanımı kolay ve programlanabilen akıllı okul zil saatleri yer alır. Uygun ödeme seçenekleri ile okul zik saati fiyatları muzikalmarket.com'da

Teknolojik kapasite ve ekstra teknik özelliklerle dizayn edilen okul zil saatleri, muzikalmarket.com ’da en ucuz fiyatlarla satışta. Programlanabilir okul zil saati çeşitlerinde profesyonel tasarım özellikleri ve 2 yıl garantili satış opsiyonlarından yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin her şehrine aynı gün kargo ve 50 TL üzeri siparişlerinizde, ücretsiz gönderim avantajlarıyla hemen sipariş verebilirsiniz. Tek tıkla ve web konforuyla hemen kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.


Okul Zillerinde Muazzam Kalite

Lastvoice ses sistemi ürünleri, Notel ve Westa akıllı okul zillerinde, birbirinden farklı kapsamlarla ürün sunumu yapıyoruz. Türkiye’nin güvendiği marka olarak 30 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor ve profesyonel ses, ışık sistemlerinde en iyileri sunuyoruz.

Programlanabilir okul zil saati çeşitlerinde Usb’li kapsamlar, rack tipi modüllerle, ihtiyacınıza uygun ürün seçimleri yapabilirsiniz. Polifonik melodili, Mp3 ve SD kart bağlantılı binlerce melodi ve müzik çalar özellikleri sunan akıllı cihazlar, en uygun fiyatlarıyla online kategorimizde yer alıyor.


Akıllı Tasarımlar, Ekonomik Fiyatlar

Muzikalmarket.com online kataloğumuz, sektörün en çok satın alınan okul zil seçkileriyle dizayn ediliyor. Öğrenci zili, öğretmen zili, etüt ve çıkış zili kombinasyonlarına göre programlanabilir sistemler, 100 yıllık takvimle dizayn ediliyor.

10 yıl saat pil ömrü ile modifiye edilen ve sağlam tasarımlarıyla güçlü form sunan akıllı okul zilleri, Müzikal Market avantajlarıyla sunuluyor. Lastvoice ZS serisi, Westa Ws serisi modüller ve Notel Not serisi gibi ürünleri ve sistemimize yeni eklenen tüm ses sistemi ekipmanlarını, online menüden inceleyebilirsiniz.

Hem görsel sunumları hem teknik özellikleriyle, detaylı olarak sistemde yer alan akıllı okul zilleri, taksitli satış opsiyonlarıyla ülkenin her il ve ilçesine kargo ediliyor.


Güçlü Donanımlar, Şık Tasarımlar

23 melodili ve programlanabilir özellikleriyle tüm eğitim kurumlarında fonksiyon sağlayan akıllı okul zilleri, Mp3 çalar özellikleri, dijital ekran menüleri, duvar tipi montaj nitelikleriyle sunuluyor.

Manuel, otomatik ve programlanabilir kullanım özellikleriyle en iyi akıllı okul zillerini, muzikalmarket.com fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Kolay kurulum, kolay montaj ve fonksiyonel kullanım özellikleriyle tüm okullara konfor ve zaman kazandırır. Tek tıkla sipariş ve güvenli ödeme seçkilerinden yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR