Cami Ses Sistemleri

Modern teknolojiler ile uydudan kontrol edilebilir veya uzaydan duyulabilir ezan sesi teknolojileri sunuluyor. Solar sistem donanımlarından teknolojinin en üst boyutlarına kadar farklı donatılar ile seçkin sistem özellikleri, cami ses sistemleri ve ezan amfilerinde konfor sağlıyor.

Hem yerleşik sistemlerde hem de taşınabilir ses sistemlerinde dizayn edilen cami- ezan ses sistemleri, en geniş kapsamlı kategorilerden biridir. Hoparlör çeşitlerinden mikrofon tasarımlarına, iç alan ekipmanlarından dış alan ürünlerine dek binlerce seçenekte sunuluyor.


Cami Ses Sistemi Ekipmanları Nelerdir?

Hoparlör sistemlerinde hem canlı sunumlar için hem de kayıttan sunumlar için farklı özelliklerde hoparlör seçenekleri sunuluyor. Aktif hoparlör ve pasif hoparlör çeşitlerinde, duvar veya raf tipi seçeneklerin yanı sıra ayaklı hoparlör modelleri bulunuyor.

Minare hoparlörü, tavan ve alçıpan hoparlör çeşitleri, hat trafolu hoparlör çeşitleri, dış alan hoparlör ve megafon çeşitleri ile taşınabilir hoparlör modelleri bulunuyor. Mikrofon seçeneklerinde ise el tipi mikrofonlar, kafa tipi ve yaka tipi mikrofon modellerinin yanı sıra kürsü mikrofonları bulunuyor.

Kablolu mikrofonlar ve kablosuz mikrofon seçeneklerinin yanı sıra taşınabilir ses sistemleri dahilinde ürün seçenekleri bulunuyor. Amfi çeşitleri, cami ses sistemleri dahilinde geliştirilen ideal yayınlar yapabilmek için programlama ve ayarlama seçenekleri sağlayan sistemlerdir.


Cami Ses Sistemi Fiyatları

Profesyonel ses sistemleri dahilinde geliştirilen cami ses sistemi fiyatları, marka ve modellere göre farklılık gösterir. Teknik özellikler, teknolojik donanımları, dijital panel ve bağlantı özellikleri, ürün seçimlerini ve fiyatlarını belirleyen temel unsurlardır.

Cami ses sistemi fiyatlarında, üretici firmaların model özelliklerine göre belirleme yapması ve hammadde kalitesinden kullanım özelliklerine göre farklılıklar sunması, cihaz seçimlerinde belirleyici unsurlar arasındadır.

Cami ses sistemlerinde taşınabilir sistem özellikleri ve teknik kapasiteler, fiyat belirleyicidir. Watt güçleri, frekans aralıkları, enerji verimliliği, ısınma süreleri ve soğutma sistemleri, amplifikatör ve yazılım özellikleri, sürücü tasarımları ve genel dizayn özelliklerine göre ürün fiyatları belirlenir.


Cami Ses Sistemlerinde Ürün Seçimi Nasıl Yapılır?

Cami ve ibadet yerlerinin kapasite ve kapsamlarına göre ses sistemi seçimleri yapılabilir. Cami sistemlerinde hoparlör tasarımları, en önemli ekipmanlar arasında yer alıyor. Özellikle tavan hoparlör çeşitleri ve duvar hoparlör çeşitleri, tüm camilerde kullanılan ürünlerdir.

Hat trafolu tavan alçıpan hoparlör çeşitleri, ayaklı ve raf tipi hoparlör seçimleri, kullanım alanına yani yapının özelliklerine göre seçilir. Metrekare özelliklerinden, akustik yapı özelliklerine dek cami ve yapıların temel özelliklerine göre hoparlör seçimleri yapılabilir.

Cami ses sistemleri tavsiye ürünleri arasında rack anfi modelleri, power amfili sistemler ve mevlut sistemleri yer alıyor. Usb kayıt ve yayın seçenekleri, ezan saatlerine göre programlama ve ayarlama opsiyonu sağlayan cihazlar tercih edilebilir.


Cami Ses Sistemi Paketleri

Tam donanımlı olarak satışa sunulan cami ses sistemi paketleri, iç ses sistemi paketleri ve dış ses sistemi paketleri olarak satışa sunuluyor. Uhf mikrofon modelleri, cami anfisi ve jak girişli Usb donanımlarının yanı sıra duvar hoparlör modelleriyle eksiksiz paket özelliklerinde sunuluyor.

Genellikle 400 Watt olarak tasarlanan cami amfileri, Echo ve reverbli seçenekleriyle fonksiyonel kullanım sağlıyor. Dış alanda kullanım özelliklerine sahip hoparlör tasarımları, kazanlı hoparlör ve ünit hoparlör gibi ek seçenekler ile sunuluyor.

Cami ve ibadet alanlarında kullanım özelliklerine göre minare ses sistemi ürünleri, vaaz, mevlüt, hatim amfileri veya kayıtları gibi özelliklere bağlı olarak ürün seçimleri yapılabilir. Ses sistemi paketleri, ekonomik açıdan da daha cazip seçeneklerdir. Hep tüm ekipmanların bir arada bulundurulması hem tüm ekipmanların senkronize olarak tasarım edilmesi ve daha ekonomik fiyatlarla satışa sunulması avantaj unsurudur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR