Anfi Fiyatları

Anfi veya amfi olarak nitelendirilen sistemler, amplifikatörün kısaltması olarak kullanılır. Ampli olarak da değerlendirilen donanım, elektronik bir devredir. Sinyal yükselten sistem olarak müzik ve ses sistemlerinde kullanılan anfiler, mikrofonun elektriğe çevrildiği ses performansı ile kullanılır.

 

Amplifikatörler Kategorileri

Ses sistemlerinde farklı kategorilerde sunulan amfiler, teknik alt yapı ve dizayn özelliklerine göre kullanılır. Temel olarak kullanılan amfi kategorileri şu şekildedir;

·         A Sınıfı Amplifikatör

En net, berrak ve doğal ses akışına sahip olan A sınıfı amfilerin çıkış katında devamlı akım bulunduğu için yüksek watt gücüyle ve voltaj gereksinimi ile çalışırlar.

·         B Sınıfı Amplifikatörler

Profesyonel ses sistemlerinde çok tercih edilmeyen B amfiler, sıralı işlem diziliminde kullanılır. Öncesinde eksi ve sonrasında artı yüklü sinyaller ile sistem işlemesi sunan amplifikatör çeşitleridir.

·         C Sınıfı Amplifikatörler

Radyo frekans işlemcisiyle çalışan amfi çeşitleri, sinyal parçacıklarının kapsandığı sistem özelliklerine sahiptir.

·         AB Sınıfı Amplifikatörler

A sınıfının kalite ve performansının artıları ve dezavantajlarının giderilmiş olduğu amfi çeşitleridir. Ses sistemlerinde en çok tercih edilen, kullanılan kategoridir.

·         D Sınıfı Amplifikatörler

B sınıfı amfilerin geliştirilmiş versiyonları olan D sınıfı amfiler, profesyonel ses sistemlerinde kullanılan ve teknoloji üstü bir kategoridir.

·         E Sınıfı Amplifikatörler

Yaygın olarak kullanılmayan ve özel cihazlarda dizayn edilen E sınıfı amfiler, kare yapılı dalga boylarının güçlendirilmesi için kullanılan sistemlerdir.

Anfi fiyatları, öncelikle sistem özellikleri ve kategorilerine göre belirlenir. Yukarıda bahsettiğimiz kategorilere ek olarak F, G ve H sınıfı amplifikatör çeşitleri de bulunuyor.


Amplifikatör Tasarımları ve Fiyatları

Alüminyum kullanılarak dizayn edilen amfiler, ısı yayma opsiyonlarından ötürü metal- alüminyum alaşımlarından imal edilir. Soğutma özellikleri ile verimli ve konforlu kullanım sağlayan amfi tasarımları, yarı iletken maddeler ile iç sistemini oluşturur. İç sisteminde fan soğutma kullanılan amfi tasarımları bulunuyor.

Kasa entegrasyonu, güç ve teknik özelliklerine göre farklı seçeneklerde sunulan ürünler, tasarım kalitelerine göre farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. Bazı ürünler ise sac malzemeden yapılır ve daha pratik kullanımlar için tasarım edilir.


Portatif Amfi Çeşitleri

Ortalama 125 W olarak imal edilen taşınabilir amfi çeşitleri, usb bağlantılarının yanı sıra Sd kart kombinasyonları ve mp3 formları ile konforlu kullanım sağlar. Genellikle iki kanallı olarak tasarım edilen portatif amfi çeşitleri, uzaktan kumandalı, bluetooh ve led display özellikleri ile farklı marka tasarımlarında sunulur.

Aux girişleri, eko- bas ve tiz kontrol opsiyonlarının yanı sıra farklı boyutlar ve gramajlarda sunulan ürünler, model ve teknik özelliklerine göre fiyat seçkilerinde satışa sunuluyor.


Anfili Mikser Çeşitleri

100 Watt gücüyle 2- 4 kanallı olarak imal edilen amfili mikser çeşitleri, ses kontrol ve efektlerinin en muazzam şekilde yapılması için tasarım ediliyor. Mikrofon giriş opsiyonları, bant ekolayzer ve kulaklık çıkış kombinleri ile birbirinden farklı özelliklerde tasarım edilen mikser amfi çeşitleri, DSP effect özellikleriyle ekstra özellik sunan sistemlerdir.


Anfi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Mikserli amfiler, ev amfisi çeşitleri, cami amfisi modelleri, deck mikser, analog, power veya rack amfi gibi ürün kategorisi ve çeşitlerine göre fiyatlar belirlenir. Cihaz kapasitesi temel olarak watt güçlerine göre belirlenir. Bunun yanı sıra üretimde kullanılan malzemeler, ses bileşeni özellikleri, fonksiyonel tuş, panel ve düğme özellikleri, kullanıcı dostu ekstra kapsamlar gibi özelliklere bağlı olarak anfi fiyatları belirlenir.

Profesyonel ürün çeşitleri, en ucuz anfi modelleri gibi arama kriterlerinize göre ürün seçebilir, online satış sistemleri üzerinden hızlı, kolay ve ekonomik sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR