Aynalı Küre

Aynalı küre satış kategorisinde imalatı yurt dışında gerçekleştirilen motorlu aynalı küre disko topları yer alır. En iyi fiyat garantisi ile aynalı küre motoru ve aynalı küre fiyatları muzikalmarket.com'da. Çok parıltılı, çok ışıltılı ve oldukça estetik… Tamamı estetik, her biri eğlence formülü.

En şahane tasarımlarıyla aynalı küre çeşitleri, muzikalmarket.com avantajlarıyla sunuluyor. Eğlence sektörüne muazzam tasarımlar veya ev stüdyo sistemi kombinasyonları ya da istediğiniz tüm alanlarda kullanıma uygun küre çeşitleriyle, çok özel fiyatlar sunuyoruz.

Türkiye’nin her noktasına hızlı kargo avantajlarıyla, sahne ve efekt sistemleri sunuyoruz. İster aksesuar olarak kullanabilir ister motorlu çalışma sistemleriyle, tüm ortamlara ekstra ışıltı katabilirsiniz.


Estetik ve Şık

10 cm aynalı küre çeşitleri, 40 cm aynalı küreler, motorlu kombinasyonlar veya uzaktan kumandalı çeşitleriyle, Müzik Al Market müşterilerine özel sunuluyor. Üstelik ekonomik fiyatlar ve cazip alışveriş olanaklarıyla. Amerikan Dj aynalı küre çeşitleri, Eclips aynalı küre modelleri ve Stı Işık tasarım seçenekleriyle, birbirinden şahane küreleri hemen satın alabilirsiniz.

Online mirror ball kategorimizden, dekoratif sunumlarıyla tüm ürünleri inceleyebilir ve ekstra parlaklık formüllerinden dilediğinizi hemen satın alabilirsiniz. Işık masası kullanımına uygun veya uzaktan kumandalı seçenekleriyle fonksiyonel kullanım sağlayan aynalı küre modelleriyle, gece kulüplerinden eğlence merkezlerine dek her alanda kullanabilirsiniz.


Kolay Montaj, Kolay Kullanım

Mirror Ball çeşitlerinde; 10 cm, 20 cm, 30 cm, 40 ve 50 cm çeşitleriyle kolay montaj özellikleri sunuluyor. İster platformlu kullanım ister döner modül sistemlerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca küre ışık sistemleriyle rengarenk ışık efektleri yapabilir, eğlenceyi ışıltılarla süsleyebilirsiniz. 

Gerçek ayna tasarımlı şık aynalı küre modellerini, ebat seçimleri, platform ve mekanizma seçimlerine göre online sistemimizden seçebilirsiniz. 7 gün 24 saat kesintisiz alışveriş platformumuz ile en çok satın alınan mirror ball çeşitlerini, indirimli ürünleri ve sisteme yeni eklenen aynalı ışıklı küre modellerini, güncel olarak sunuyoruz.

Ortamlara keyif katmak, sunumlara eğlence katmak ve müzik zevkini ışıltılarla taçlandırmak için muzikalmarket.com alışveriş sistemimizden hemen sipariş verebilirsiniz. Toptan satış hizmetimizden yararlanmak ve sipariş taleplerinizi oluşturmak için çağrı merkezimizden erişim sağlayabilirsiniz.

Kredi kartları ile yapılan alışverişlerde peşin fiyatına 3 ila 9 taksit avantajı, 50 TL üzerindeki tüm siparişlerinizde bedava kargo ile ekstra avantaj fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR