Tavan Hoparlörü

Anons ve yayın ses sistemleri dahilinde geliştirilen tavan hoparlör sistemleri, alçıpan hoparlör seçenekleri, hat trafolu sistemler gibi farklı kombinasyonlar ile sunuluyor. Konferans salonlarında kullanılan hoparlör sistemleri, okullar, hastaneler, şirket binaları, belediye binaları, ulaşım araçları terminal ve istasyonları, marketler ve alışveriş merkezleri gibi pek çok alanda kullanılır.

Tavan hoparlörü modelleri ebat ve performans özelliklerine göre, farklı kapsamdaki yapı özelliklerine göre seçilebilir. Cami ses sistemlerinde, okul ve tören ses sistemlerinde kullanılan tavan hoparlör çeşitleri, oteller ve dinlenme tesislerinden müzik ve eğlence merkezlerine dek pek çok alanda kullanılabilir.


Tavan Hoparlör Modelleri Nelerdir?

Tavan hoparlör çeşitleri, 8ohm hoparlör modelleri ve hat trafolu tavan hoparlör şeklinde sunuluyor. Amfili hoparlör setleri, alçıpan ve tavan setlerinin yanı sıra sıva üstü tavan hoparlör seçenekleriyle imal edilen ses sistemleri, tekli, çift veya 6’lı setler olarak satışa sunuluyor.

Lastvoice paketlerinde hoparlör, anfi ve tavan hoparlör setleri tam donanımlı ekipmanlar ile sunuluyor. Kurulum yapılacak alanın özelliklerine göre Lastvoice setleri veya benzer markaların ekonomik paketleri değerlendirilebilir.


Tavan Hoparlörleri Ne İşe Yarar?

Anons yayın sistemleri veya doğrudan yayınlar için kullanılan tavan modülleri, müzik yayınlarının kesintisiz yapılması ve gerekli hallerde anonsların yapılabilmesi için kullanılan ses sistemleridir. Ev sinema sistemlerinde de kullanılabilen hoparlör çeşitleri, uygulanan alanın tamamına rahat ve etkin yayın yapılabilmesi için kullanılan ses sistemleridir.

Sinema, tiyatro, marketler, mağazalar, otoparklar, terminaller, sağlık ve eğitim merkezleri, cami ve ibadet merkezleri gibi pek çok alanda kullanılan ses sistemleridir. Açık veya kapalı alanlarda kullanılabilen tavan hoparlör çeşitleri farklı boyutları ile bina ve yapıların niteliğine göre dizayn edilir.


Tavan Hoparlör Boyutları

Genellikle 13 cm’den itibaren imal edilen tavan ve sıva üstü hoparlör çeşitleri, marka ve modellere göre farklı ebatlarda dizayn ediliyor. Yuvarlak geometride üretilen sistemler, çeşitli sunumlar ile kare veya dikdörtgen modellerde de sunulabiliyor. 15 inç modeller, en çok tercih edilen hoparlör seçenekleri arasında yer alıyor.

18 cm, 21 cm veya daha kapsamlı alanlar için 25 cm çapında hoparlör modelleri bulunuyor. İkili olarak satışa sunulan hoparlör modelleri, 6- 8- 12’li gibi farklı sayılarda da set olarak satılıyor.


Tavan Hoparlör Fiyatları

Hat trafolu, anfili, sıva üstü ve alçıpan model seçeneklerine göre tavan hoparlörü fiyatları belirleniyor. Müzik ve ses sistemleri hazır paketlerinde daha ekonomik seçenekler ile sunulan ürünler, ebatlarına ve materyal özelliklerine göre değerlendiriliyor.

Genellikle beyaz renk ve siyah renkte üretilen ve elektrostatik boya ile dizayn edilen hoparlör modelleri, boyanabilir özellikte sunuluyor. Hat trafolu veya trafosuz hoparlör seçeneklerine göre online menüden tüm fiyatları inceleyebilir, cazip fırsatlardan anında yararlanabilirsiniz.


Tavan Hoparlörü Nasıl Kurulum Edilir?

Kullanılan alçıpan modeli veya sıva üstü hoparlör modellerine göre montaj edilen sistemler, son derece kolay uygulanabilir şekilde dizayn ediliyor. Özellikle alçıpan hoparlör modelleri, metal klipsleri ile doğrudan takılabilir seçenekte tasarlanıyor.

Hat trafolu ve amfili modellerde kurulum için gerekli ekipmanlar, paket içeriklerinde sunuluyor. Ancak uygulama alanının genişlik ve yanı özelliklerine bağlı olarak gerekli olan ekstra kablo ve benzeri ekipmanlar, ürünlerle uyumlu teçhizatlardan seçilmelidir.

Kullanım kılavuzları ile satışa sunulan tavan hoparlör modelleri, garantili ürün seçeneklerinde garanti belgesiyle sunuluyor. Okullar, cami ve eğitim kurumları, hastaneler ve konferans merkezleri gibi pek çok alanda kullanılan hoparlör sistemleri, anons sistemi paket seçeneklerinde mikrofon eklentileri ile birlikte satışa sunuluyor. Kullanım amacı ve alanına göre ürün paketi seçerek avantaj sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR