Kamera Mikrofonu

Kamera mikrofonu sayfamızda kamera da kullanılmak üzere özel tasarlanmış kablolu ve kablosuz olmak üzere kamera mikrofonları yer alır. En ucuz kamera mikrofonu fiyatları muzikalmarket.com'da.

Ekonomik fiyatlar, kampanyalı sunumlarla kamera mikrofonları muzikalmarket.com online alışveriş sisteminde. Gelişmiş teknolojiler, nitelikli ses akışı ve güvenilir ürün garantisiyle, günün her anı sipariş verebilirsiniz. 

Stok dahilinde aynı gün kargo ve tüm Dünya’ya gönderim opsiyonlarıyla faaliyet gösteriyoruz. 


Profesyonel Kayıt Mikrofonları

TV kayıtları, canlı yayınlar ve stüdyo uygulamaları için profesyonel kategoride kullanılan kamera mikrofonları, uluslararası marka kalitesine sahip firmalar tarafından üretiliyor. Audio-Technica kamera mikrofonları, Beyerdynamic, Doppler mikrofon çeşitleri, Roof ve Sennheiser mikrofon modellerinin en popülerlerini, online kataloğumuzdan güncel olarak inceleyebilirsiniz.

Spekon kamera mikrofon çeşitleriyle profesyonel set seçenekleri sunuyor ve 24 ay garantili ürünler ile avantaj sağlıyoruz. Muzikalmarket.com online sisteminden tüm ürünlerin teknik özelliklerini ve taksitli ödeme olanaklarını değerlendirerek, 7/24 sipariş verebilirsiniz.


Fonksiyonel ve Opsiyonel Mikrofonlar

Kablosuz kamera mikrofonu çeşitlerinde, dijital tasarımıyla şıklık sunan telsiz yaka tipi mikrofon, serinin en çok satın alınan ürünleri arasındadır. Yüksek ses kalitesi edinimleri için condenser kamera mikrofonları ve el tipi kamera mikrofon modelleriyle, birbirinden şık ve kapsamlı ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Beyerdynamic kalitesiyle imal edilen Cam XY serisi kayıt mikrofonu, condenser yapısıyla pürüzsüz yayın avantajı sağlar. Ayrıca set kamera mikrofon paketleri ve Spekon kamera tipi mikrofon seçkileri, cazip fiyatları ve donanımlarıyla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Pilli ve şarjlı kablosuz kamera mikrofonları ve stüdyo kullanımlarına uygun telsiz yaka tipi mikrofon çeşitleriyle, tüm sunumlarda ideal başarı ve konfor sağlanabilir.


En Ucuz Kamera Mikrofonları

Mikrofon seçimlerinde kullanım alanı ve amacına uygun tercih yapılmalıdır. Kamera ve sunumun türüne göre doğrudan kamera mikrofonu, el mikrofonu veya yaka mikrofon seçenekleri, teknik özellikleri ve bağlantı opsiyonlarına göre değerlendirilmelidir.

Muzikalmarket.com sistemi, filtreleme opsiyonu ve detaylı ürün görselleriyle dizayn ediliyor. Satın almak istediğiniz tüm mikrofonlar için özellik ve cihaz kapasite bilgileri edinebilirsiniz. Ücretsiz kargo ve 2 yıl garantili olarak satışa sunulan profesyonel ürünlerle, TV yayın ve kayıtlarında yüksek ses kalitesi elde edebilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz, online ve telefonla kesintisiz iletişim sunar. Teknik bilgiler, sipariş ve hizmet koşullarımızla alakalı bilgi almak için dilediğiniz her an bağlantı sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR