Monitör Hoparlör

Aktif monitör hoparlörler bir sahne için oldukça önemlidir. Müzisyenlerin kendi seslerini duyabilmeleri için tasarlanan aktif monitör kabinler en iyi fiyat garantisi ile muzikalmarket.com'da. Watt özelliklerine göre fiyatlandırılan aktif monitör hoparlörler plastik ve ahşap kasalarda üretilmektedir. 


Sahne Monitörlerinde Teknik Özellikleri

Aktif kabin sistemi ve pasif kabin sistemi olarak tasarım edilen ürünler, iki yollu hoparlör niteliğinde imal edilir. Hoparlör çapları genellikle 10 inç- 25 cm olarak tasarım edilen ürünler, 8 ohm empedans oranları ile tasarım ediliyor.

Ortalama 125 Watt Rms oranlarında imal edilen monitör hoparlör çeşitleri, 500 Watt ve 1000 Watt power güç opsiyonlarında üretiliyor. Açık alan seslendirme ve canlı performanslar için tasarım edilen ürünler, marka ve model özelliklerine göre farklı niteliklerde imal ediliyor.

RCF, Jbl ve Alto marka kalitesi ile dizayn edilen sahne monitörleri hem tasarım şıklıkları ve şahane ses performanslarıyla en çok tercih edilen ses sistemleri arasında yer alıyor. Her monitör, aktif ve pasif kabin kategorilerine, watt ve amplifikatör özelliklerine göre farklı seçkilerde tasarım ediliyor.

Güç aralıkları, frekans aralığı ve frekans tepkisi özellikleri, hassasiyet ve nominal dağılım özelliklerine göre farklı kapasiteler ve teknik donanımlarda dizayn ediliyor. Maksimum SPL oranına ve watt güçlerine göre müzik keyfinin en yüksek performansta olmasını sağlayan müzik sistemi ürünleri, sahne ses sistemleri ekipmanı olarak üretiliyor.


Sahne Monitör Fiyatları

Sahne monitör hoparlör fiyatları, markalara ve üretilen modele göre farklılık gösteriyor. Teknik donanımlar ve teknolojik formasyonlara göre belirlenen monitör fiyatları, cihaz kapasitelerine göre farklı fiyatlarda sunuluyor. Profesyonel ürünler arasında yer alan ürünler, kullanılan hammadde ve materyal özelliklerine göre farklı seçkilerde sunuluyor.

Sahne monitörlerinde değerlendirme yaparken, teknik özelliklerine ve watt güçlerine göre analiz yapabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz bağlantı opsiyonları, mikrofon giriş ve amfi giriş seçenekleri, amplifikasyon özelliklerine göre profesyonel fiyat sunumları yapılıyor. Ancak online satış sistemi avantajı ile taksitli alışveriş olanağı sunuluyor.

Tüm ses sistemi ürün ve ekipmanlarının teknik özelliklerini, fiyatlarını ve kampanyalı alışveriş seçeneklerini dijital menüden inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR