Davul Mikrofon Setleri Nasıl Seçilir?


Davul mikrofon seti sayfamızda akg, shure gibi ünlü markaların yer aldığı davul mikrofonlama ve bir çok davul mikrofon tutucu modellerinin bulunduğu davul mikrofon setleri yer alır. En ucuz davul mikrofon seti fiyatları muzikalmarket.com'da. Tam donanımlı ekipmanlar ile eksiksiz olarak satışa sunulan setler veya daha pratik kullanımlar için dizayn edilen ürün paketleri bulunuyor. Kullanım alanına göre ürün değerlendirmesi yapılabilir. Mikrofonların tasarım kalitesi, materyal ve hammadde kalitesinin yanı sıra frekans aralıklarına ve watt güçlerine göre set seçimi yapılabilir.


Davul mikrofon tutucu ve filtre seçenekleriyle tasarım edilen setlerde, kablolu ve kablosuz mikrofon tercihlerine göre ürün seçimleri yapılabilir. Verimli çalışma sistematiği, bas- tiz kontrol opsiyonları, frekans eşleşme kombinasyonlarına göre mikrofonlar analiz edilerek, set seçimleri yapılabilir.

Davul sayısına göre de seçilebilen set paketleri, 5’li, 7’li gibi seçeneklere göre değerlendirilebilir. Kayıt kullanımları için stüdyo kondenser mikrofon veya canlı performanslar için dinamik mikrofon tercihleri yapılabilir.


Davul Mikrofon Setlerinde Teknik Donanımlar

Pozisyon sabitleyici aparatları ile hazırlanan davul mikrofonu setleri, yüksek balans dengelemesi için kardiod pattern dizaynı sunar. Pick up düzenleyici özelliğine sahip polar pattern sayesinde, daha dengeli ve kaliteli ses iletimleri sağlanabilir.

Sahne ve canlı performanslar için kullanılan dinamik davul mikrofonları, daha opsiyonel konumlandırma seçkisinde tasarım edilir. Kullanımda konfor ve nitelikli performans elde etmek için en önemli faktör, ideal konumlandırmadır.

Mikrofon gövdeleri, ızgara filtreleri, watt güçleri, kardiod özelliklerine göre farklı niteliklerde imal edilen davul mikrofonu setleri, mikrofon tutucu aparatları ile daha konforlu ve ergonomik kullanım sağlar.

Kolay montaj opsiyonu sağlayan mikrofon tutucu aparatlar, genellikle plastik materyalden imal edilir.


Davul Mikrofonu Set Fiyatları

Mikrofonların fiyatları teknik özelliklerine ve tasarım özelliklerine göre belirleniyor. Trampet veya kick mikrofonu fiyatları, set fiyatları ürün donanımları ve ekipmanlarına göre belirlenir. Davul mikrofonlarında uluslararası markaların, kalite fonksiyonlarına göre fiyat seçenekleri sunulur.

Kablolu mikrofonlar, kablosuz mikrofonlar, kondenser mikrofon çeşitleri veya dinamik mikrofon seçeneklerine göre hem mikrofonların hem de setlerin fiyatları farklılık gösterir. Ürün seçimlerine göre kampanyalı fiyat alternatiflerinden yararlanabilir, profesyonel ürünleri cazip olanaklar ile elde edebilirsiniz.

Ödeme tercihinize göre kredi kartları ile yapılan alışverişlerde taksitli satış avantajları, bedava kargo fırsatları sunuluyor. 7 gün 24 saat tek tıkla sipariş verebilir ve davul mikrofonu set seçimlerinize göre konfor sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR