Horn Tipi Hoparlör Çeşitleri

Hava basınç sisteminde kullanılan horn tipi harici hoparlör çeşitleri, çok yönlü geliştirilmiş özellik sağlar. Net ses dağılımı sağlayan profesyonel ses sistemleri, pazarlama ve satış sistemlerinde de sıklıkla kullanılır. Açık alan tanıtım etkinlikleri, festival ve organizasyonların yanı sıra mobil araç sistemleriyle fonksiyonel olarak kullanılan hoparlör sistemleridir.

Amplifikatör özelliklerine göre farklı kullanım olanakları sağlayan ve dijital netlik sağlayan ses sistemleri, istenilen güç ve performans kapasitesinde kullanılan ürünlerdir.

İki yollu amplifikatör özellikleri ile dizayn edilen horn hoparlör çeşitleri, frekans oranları ve ses çıkış kombinasyonlarına göre farklı niteliklerde kullanılır. Performans, kalite ve güç opsiyonları kullanılan horn hoparlör çeşitleri, teknolojik unsurlar ile kombine olarak kullanılabiliyor.


Harici Hoparlör Çeşitleri

Horn tipi hoparlör modellerinin yanı sıra speaker hoparlör modelleri, 8 ohm empedans sistemlerinde veya hat trafolu olarak kullanılabilirler. 100 watt trafolu horn hoparlör modelleri 70 volt opsiyonları ile verimli şekilde kullanım sağlar. Lastvoice profesyonel ses sistemleri dahilinde geliştirilen dahili hoparlör çeşitleri, nitelikli ürün tasarımları ve yüksek malzeme kaliteleri ile alanının en iyi ürünlerini sunuyor.

ABS materyalden ve birinci sınıf hammaddelerden imal edilen ürünler, 108 dB hassasiyet oranları ile harici sistem ürünleridir. Lastvoice 16 ohm empedans sisteminde dizayn edilen ve 75 watt açık alan kullanım modülünde dizayn edilen hoparlör sistemleri, uzun ömürlü kullanımlarıyla her sektörde kullanılabilir.


Harici Hoparlör Fiyatları

Profesyonel kategoride dizayn edilen harici hoparlör fiyatları, %32 oranlarında kampanya fiyatları ile sunuluyor. Yüksek kalite ve uzak mesafeye ses iletim seçkileriyle dizayn edilen harici hoparlör sistemleri, kredi kartları ile yapılan online alışverişler için taksitli satın alım seçenekleri sunuluyor. Üstelik Türkiye’nin her noktasına güvenilir teslimat unsurları ile kargo edilen harici hoparlör çeşitleri, Lastvoice ses sistemleri güvencesiyle sunuluyor.

Cami minare ses sistemleri, okul ses sistemleri, alışveriş alanları ve belediye alanları ses sistemleri dahilinde kullanılan harici hoparlör modelleri, ses dağılım kombinasyonlarına göre farklı seçkilerde satışa sunuluyor. Alanların yapı özelliklerine göre online satın alım sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR