Stüdyo Monitör Standı

Stüdyo monitor standı satış sayfamızda referans monitörlerini üzerine koymak üzere tasarlanmış stüdyo monitör standları yer alır. Ayaklı monitör standı diye de bilinen bu stand türü, stüdyo monitörleri için geliştirilmiştir. En ucuz stüdyo monitör standı fiyatları muzikalmarket.com'da


Referans Monitör Standı

Referans monitör stantları tekli veya ikili set olarak satışa sunuluyor. Hammadde ve materyal özelliklerine göre marka sunumlarına göre tasarım edilen ürünler, genellikle çelik olarak imal ediliyor. Sahne ses sistemleri ve stüdyo ses sistemleri ekipmanı olarak üretilen ve fonksiyonel kullanım olanağı sağlayan ürünlerdir.

Yük kapasitelerine göre 50 ila 100 kg arasında farklı seçenekler sunan referans monitör standları, rengarenk tasarımları ve estetik formları ile konfor sağlıyor.


Referans Monitör Standı Özellikleri

Referans monitör sehpası olarak tasarım edilen ürünler, döküm demir taban ayak yapıları ve çelik gövdeleri ile aksesuar kalitesi sunuyor. Tek parça veya 2 parçalı katlanır sistemde tasarım edilen stant çeşitleri, ayarlanabilir yükseklik formları ile satışa sunuluyor.

Yükseklikleri genellikle 800 mm ile 1500 mm arasında değişen ürünler, 15- 20 kg aralığında tasarım ediliyor. Şok emici sistem tasarımında üretilen ve yayınların daha nitelikli yapılmasını sağlayan ürünler, alt tabla ve üst tabla platform özelliklerine göre farklılık gösteriyor.

Eşkenar üçgen veya eşkenar dörtgen platformlarda üretilen ve referans monitör kullanımları için en sağlam modülde dizayn edilen ekipmanlar, global markalar ve yerli ses sistemi üreticilerine göre farklı fiyat seçeneklerinde satışa sunuluyor.


Referans Monitör Teknik Özellikleri

Genellikle 45 cm eşkenar tabla ile tasarım edilen monitör sehpası çeşitleri, sabitleyici alt vida takımları ile ekstra konforlu kullanım sağlıyor. Şok emici sistem özellikleri, kare veya üçgen kombinasyonları, akustik şok emici sistem özellikleri ve yükseklik sabitleyici pim tasarımlarına göre farklı kapsamlarda satışa sunuluyor.

Metal hammaddeden üretilen, alüminyum alaşım veya çelik konstrüksiyonda tasarlanan sehpa çeşitleri, 50 kg’a kadar taşınabilirlik sağlıyor. Masa boyutlarında farklı ebatlar sunularak, marka ve model özelliklerine göre alternatifler sunuluyor.

Taşınabilir ses sistemleri dahilinde veya kurulu ses sistemleri ekipmanları dahilinde kullanılabilen ürünlerdir. Monitör hoparlörlerin daha fonksiyonel kullanımları için müzik sistemi destek ekipmanlarıdır.

₺190,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺212,75 KDV Dahil
₺258,75 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo