Masa Mikrofonu

Kürsü mikrofonu satış sayfamızda bas konuş masa mikrofonu mantığı ile kolayca anons yapabilmeye olanak sağlayan kablolu masa mikrofonları yer alır. En uygun masa tipi kürsü mikrofon fiyatları muzikalmarket.com'da. Kürsü mikrofonu olarak nitelendirilen ve iletişim etkinlikleri için kullanılan ses sistemleri, kablolu ya da kablosuz ürün seçenekleri ile tasarım ediliyor. Cami ses sistemleri, okul ses sistemleri, konferans ses sistemleri kategorisinde yaygın olarak kullanılan masa mikrofonu çeşitleri, ışıklı ve ding donglu gibi farklı tasarımlarla, fonksiyonel kullanım seçenekleri sunuluyor.

Kürsü Mikrofonları Kullanım Alanları

Konferans ve seminerlerde kullanılan kürsü mikrofonları, toplantı salonlarında, müzayede etkinliklerinde kullanılabilen ses sistemleri arasındadır. Okul ve eğitim kurumlarında hem tören etkinlikleri hem konuşma uygulamaları için kullanılan masa tipi mikrofonlar, kondenser seçenekleri ile opsiyonel kullanım olanakları sağlıyor.

Kürsü tipi mikrofonlar, sinema ve tiyatro gibi alanlarda gişelerde kullanılır. Sanat merkezleri, kültür merkezleri, bankalar ve pek çok işletmelerde, etkin iletişimler için özellikle cam panel olan alanlarda kullanılan ses sistemi ekipmanlarıdır.

Masa Mikrofonu Çeşitleri

Işıklı masa mikrofonu çeşitleri, ding- donglu mikrofonlar, spiralli masa mikrofonu çeşitleri, ses ayarlı kürsü mikrofonları gibi birbirinden farklı nitelikler ve ürün modelleri bulunuyor. Masa mikrofonlarında uzunluklar genellikle 30 cm ile 75- 80 cm’e kadar farklı seçeneklerde sunulur. Bazı modellerde ise uzunluk ayarlanabilir çeşitler bulunuyor.

Aç- kapa tuşları ile istenilen zamanda kullanılabilen veya bas- konuş ütünde kullanılabilen mikrofonlar, cami ses sistemi donanımları, sağlık merkezleri, fabrika ses sistemleri gibi sektörel alanlarda da kullanılan ekipmanlardır.

Masa Mikrofonlarında Teknik Özellikler

Uhf bandlı olarak tasarım edilen kürsü mikrofonu çeşitleri, 470- 790 mHz frekans aralıklarında kullanılıyor. CPU kontrol sistemleriyle dizayn edilen masa mikrofonları, kablolu veya kablosuz teknik özelliklerine göre dizayn ediliyor.

Genellikle 200 ohm empedans oranları ve 44 dB hassasiyet oranları ile tasarım edilen kürsü mikrofonları, marka sunumlarına göre ses kalitesinin en iyi formda sunulması için özel bileşenlerle geliştiriliyor. Ses uygulamalarında, karakteristiğin en doğal akışta sunulması ve  soft- berrak iletim sağlanması için dizayn edilen masa mikrofonu çeşitleri, global firmalar ile teknolojik detaylar eklenen modellerle sunuluyor.

Masa Mikrofonu Fiyatları

Opsiyonel kullanımlar için çok amaçlı ürün seçeneklerinde sunulan ekonomik mikrofon modelleri bulunuyor. Kondenser kayıt özellikleri ve stüdyo kullanımları için yüksek performans ile tasarım edilen masa mikrofonları, farklı fiyat seçenekleri ile alternatifli olarak sunulan ürün seçenekleri arasındadır.

Kürsü mikrofonu çeşitleri ve setleri, satın alınacak mikrofon sayısına ve hazır paket içeriklerine göre belirlenebilir. Masa mikrofonlarında kampanyalı ürünleri değerlendirmek için sunulan indirim olanakları, kredi kartına taksitli olarak sunulan mikrofon çeşitlerinin tamamı, online menülerden incelenebilir.

Garanti kapsamlarına ve kullanım alanlarına göre ürün seçimleri yapılarak, profesyonel kullanımlar sağlanabilir. Usb bağlantılı ürünler, bluetooth bağlantılı modeller, dijital özellikler ile ekstra konfor sağlayan ürünler, sağlam ve nitelikli marka sunumlarıyla konfor kazandırıyor.

Masa Mikrofonu Hazır Paketleri

Sektörel ses sistemi ekipmanları ile masa mikrofonları daha cazip fırsatlarla değerlendirilebilir. İkili ve dörtlü masa mikrofonu setleri, alıcı cihazlar ile kablolu veya kablosuz seçeneklerde sunuluyor. Toplantı salonları ve konferans salonları için çoklu ürün modüllerini tercih etmek, ekonomik fiyat avantajlarından yararlanmanıza olanak sağlar.

Masa mikrofonu çeşitlerinde kombine ürün grupları, cami ve okul tören ses sistemlerinde alternatif ürün olarak sunuluyor. Kürsü konuşmaları için el mikrofonu yanı sıra ilave olarak sunulan kürsü mikrofonları, tam donanımlı ses sistemleri dahilinde satın alınabilir.

Akü göstergeli kablosuz kürsü mikrofonları, 6-7 m uzunlukla kabloları ile konforlu kullanım avantajı sağlayan masa mikrofonları, ışıklı, spiralli ve ding donglu senkronizasyonları ile opsiyonel kullanım avantajları sağlayan mikrofon modülleri tercih edilebilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR