Westa Kablosuz Mikrofon

Westa kablosuz mikrofon, konforlu, rahat ve istikrarlı kullanıma sahip WM-323 çiftli kablosuz el mikrofonu modeli, üst düzey teknoloji ile yenilenmektedir. Telsiz mikrofonun bir çok yerde tercih edilmesindeki nedenleri böyle sıralayabiliriz. Özellikle okul ve kültür merkezleri çok kullanmaktadır. Hassasiyet ayarı, ayarlanabilir elektriksel fonksiyonlar ile donatılmaktadır. Orijnal sesin yenilenmesi de ayrı bir özelliğidir. 


Westa Kablosuz Mikrofon Özellikleri

Westa kablosuz mikrofon özellikleri, genişletme ve verimli kullanım, geniş dinamik aralıklı ses, frekansı sıkıştırma, düşük güç kullanımı ve emisyon teknolojisi bulunmaktadır. Bu arada çoklu gürültülü ölçme teknolojisi kullanılan kablosuz mikrofon, kristal kilitleyici özelliğine de sahiptir. Baktığımız zaman bunların yanında verici paneli, otomatik verici ayarlama, frekans özellikleri ile donatılmıştır. En iyi kablosuz mikrofon seçiminde bu özellikleri göz önünde bulundurmak gerekmektedir. 


Westa Kablosuz Mikrofon Fiyatları

Kablosuz mikrofon sayesinde frekansı direk olarak amfiye iletebilmektedir. Kablosuz mikrofon fiyatlarını araştırıyorsanız westa kablosuz mikrofon modelini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR