Rcf Aktif Hoparlörler

Rcf aktif hoparlör sayfamızda rcf marka grubu içerisinde üretilen rcf subbass, kule ve diğer rcf aktif kabinler rcf hoparlör türkiye distribütörü güvencesi altında satışa sunulmuştur. En ucuz rcf aktif hoparlör fiyatları muzikalmarket.com'da


Rcf Aktif Hoparlör Modelleri

Global markalar arasında yer alan ve müzik teknolojilerinde muazzam sunumlar yapan Rcf aktif hoparlör sistemleri, canlı uygulamalar için idealdir. Aktif kabin sistemi olarak dizayn edilen ürünler, birbirinden farklı modeller ile tasarım ediliyor. Her bir tasarımda, geliştirilmiş teknolojik unsurlar ve ses bileşenlerinin en iyi formülleri kullanılıyor.

Rcf aktif hoparlör sistemlerinde tekil ürün veya çift kombinasyon seçeneklerinin yanı sıra profesyonel ses sistemi paketleri dahilinde aktif ve pasif kabin setleri bulmak mümkündür.


Rcf Hoparlör Tasarım Özellikleri

Hem canlı sahne performansları hem de sahne izleme etkinlikleri için kullanılan hoparlör sistemleri, stüdyo kalitesinde canlı uygulama olanağı sunar. Materyal kalitesi, özenli işçilik sunumları, watt özellikleri ve geniş frekans aralıkları ile birbirinden nitelikli ürün seçkileri sunuluyor.

Müzik ve eğlence merkezleri, kulüpler ve canlı ses sunumlarının yapıldığı her alanda kullanılan Rcf hoparlör çeşitleri, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle imal ediliyor. Kurumsal etkinliklerde de kullanılan hoparlör ses sistemleri, portatif seçenekler ile tasarım ediliyor. Ergonomik özellikleri ile rahat taşınabilir formlar eklenene Rcf kabinleri, müziğe kalite katan modeller sunar.


Rcf Aktif Kabin Özellikleri

Rcf modelleri arasında en beğenilen ürünler, en çok tercih edilen seçenekler ve 2019 için tasarım edilen en güncel modeller bulunuyor. Ebatlarının yanı sıra teknik özellikleriyle de şahane ve şık tasarımlar sunan Rcf, aktif kabinlerde yüksek ses kalitesi baz alarak üretim gerçekleştiriyor.

Hassasiyet oranlarında genellikle 128 dB oranları kullanılan aktif kabinlerde, 800 watt, 100 wat gibi farklı ürün seçenekleri bulunuyor. İki yollu aktif kabin olarak imal edilen ürünlerde, genellikle 12 inç woofer ve ses kalitesi sağlayan 2,5 inç ses bobinleri kullanılıyor.

1 inç sürücü sistemleri, mylar dome formülleriyle geliştirilen Rcf hoparlör modeller, garanti kapsamları ve cazip fiyatları ile satışa sunuluyor. Profesyonel kullanımlar için kullanıma uygun ve çok amaçlı fonksiyonel ürünlerdir.


Rcf Aktif Kabin Teknik Özellikleri

Canlı sunumlarda yüksek performans kazandıran Rcf aktif kabin sistemleri, maksimum SPL oranlarında ortalama 128 dB seçkisi sunar. Geniş frekans yelpazelerinde 50Hz’den 28000 Hz oranında dek seçenekli frekans yayılımı sağlanır.

Her modelde farklı modüller kullanışmış olup, yatay kapsama açılarında genellikle 90 derece seçenek sunulur. Dikey kapsamda 60 derece ortalama ürün seçkileriyle, XLR giriş konnektörleriyle tasarım seçenekleri bulunuyor.

Woofer dizaynında 12 inç ile 2,5 inç vc donanımları, giriş sinyallerinde bal/ unbal formları, jak giriş kombinasyonları ve çıkış konnektörlerinde XLR giriş hassasiyet oranları genellikle -2 dBu / + 4 dBu aralığında sunuluyor.

Mikrofon giriş hassasiyet oranları ve tasarım özelliklerine göre farklı seçenekler sunulan Rcf aktif kabin sistemlerinde, ebatlar ve ürün gramajlarına göre birbirinden farklı modeller bulunuyor.


Rcf Aktif Kabin Fiyatları

Rcf aktif kabin sistemlerinde fiyatlar, ürünlerin teknik ve teknolojik özelliklerine göre belirleniyor. Profesyonel kullanımlar ve çok amaçlı kullanımlar için dizayn edilen aktif kabin sistemleri, watt güçleri ve jak bağlantı ögelerine göre farklı fiyat opsiyonlarında sunuluyor.

Tüm aktif kabin modellerini Rcf sunumları ile değerlendirebilir, taksitli ödeme seçeneklerine ve kargo opsiyonlarına göre satın alabilirsiniz. Pratik kullanımlar için geliştirilen portatif kabin sistemlerinin yanı sıra canlı sahne performansları için imal edilen çok cazip ürün seçkilerinin tamamını, online katalogdan inceleyebilirsiniz.

Kampanya fırsatları, indirim oranları, ekonomik fiyat avantajları gibi pek çok alternatifi değerlendirebilir, garantili ve avantajlı olarak Rcf hoparlör çeşitlerini satın alabilirsiniz. Tek tıkla ve güvenilir alışveriş sistemleriyle, Türkiye’nin her noktasına ürün sunuluyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR