Strobe Işık

Strobe çakar ışık kategorisinde strobe çakar lamba diye de bilinen beyaz renk yanan sahne strobe ışıkları yer alır. Disko flaş ışığı ya da çakar flaşör ışık diye de bilinen strobe ışıklar ve En iyi fiyat garantisi ile çakar ışıklar muzikalmarket.com'da


Strobe Işık Setleri

Strobe çakar ışık setleri, 8 par seti, strobe ve ışık kontrol masası ile tam donanımlı set olarak satışa sunuluyor. 288 renk birbirine eklenebilir strobe ışık çeşitleriyle çoklu paket olarak satışa sunulan ürünler, ekonomik fiyatlarıyla da en cazip ürünler arasında yer alıyor.

Dmx sisteminde geliştirilen, ses duyarlı olarak çalışma opsiyonu sağlayan strobe ışık setleri, çok renkli kullanım özellikleri ile ekstra konfor sağlıyor.


Strobe Işık Montajı

Kolay kullanılabilir aydınlatma ve efekt sistemleri olarak tasarım edilen ürünler, tavan modülünde kullanılıyor. Tavana kolay şekilde monte edilebilen ürünler, çoklu paketlerde her parın mekana göre dizayn edilmesi şeklinde monte edilebilir.

8’li set olarak imal edilen par çeşitleri, iç alan kapasitesine göre uygulanabilir. Döner formda kullanılan ve farklı açılara göre dizayn edilen strobe ışık çeşitleri, genellikle vidalı sistemde imal ediliyor. Renkli ve beyaz ışık seçenekleri sunan strobe modelleri, ışık kontrol masalarıyla modern teknolojilerle sunuluyor.

Yazılım özelliklerine ve konsol panel formatlarına göre farklı kapsamlar sunan strobe sistemleri, akıllı cihazlar ile kolay kullanılabilir formda tasarlanmıştır. Kurulumlar, ışıkların montaj bağlantı senkronizasyonuna göre yapılır. Dijital kontrol panellerinin yanı sıra hareket duyarlı konsollar, ses duyarlı konsollar veya ön ayarlı ışık masası çeşitlerine göre par ve strobe ürünler ile bağlantı sağlanarak, kurulumları ve montajları yapılır. Her ürün, teknik özelliklerine göre montaj opsiyonu sunar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR