El Megafonu

El megafon satış sayfamızda portatif taşınabilen pil ile çalışıp el mikrofonuna sahip olan en ucuz el megafonları yer alır. Uygun ödeme seçenekleri ile el megafonu fiyatları muzikalmarket.com'da. Muzikalmarket.com online alışveriş sistemiyle en iyi el megafonu çeşitlerini tek tıkla satın alabilirsiniz. Türkiye’nin her şehrine aynı gün kargo, kredi kartlarına özel vade farksız taksitli ödeme seçeneği, 50 TL üzerindeki tüm alışverişlerde ücretsiz gönderim avantajlarıyla hemen sipariş verebilirsiniz.

Şarjlı ve pilli el megafonu çeşitlerinde, global markaların en iyi modellerini sunuyoruz. Şık tasarımlar, ideal ses kalitesiyle hemen sipariş verebilirsiniz.


Profesyonel Megafon Serileri

Müzikal Market dijital alışveriş sistemiyle, sektörün en iyi tasarımlarını satın alabilirsiniz. Bots megafon çeşitleri, Carol el megafonları, Decon ve Denox hornlu megafon sistemleriyle dilediğiniz ürünleri hemen sipariş edebilirsiniz. En ekonomik fiyatlar ve kampanyalı satış sistemleriyle König ses sistemi çeşitleri, Lastvoice el megafon çeşitlerini, farklı tasarım ve donanımlarla satın alabilirsiniz.

Fiyatlar, marka ve modellere göre filtreleme sistemimizden ihtiyacınıza uygun çeşitleri seçebilirsiniz. Profesyonel imalat özellikleriyle Show marka ürünler, Spekon megafon ürünleri, Ssp Audio, Toa ve Westa megafon modellerini en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.


Sirenli Megafon Çeşitleri

Sirenli, ışıklı ve usb’li el tipi megafon çeşitleriyle fonksiyonel ses sistemi ekipmanlarını, online güncelliğiyle sunuyoruz. Pilli ve şarjlı kullanım özellikleriyle dizayn edilen el megafonları, 5 Watt, 10 Watt, 15 Watt 20/ 40 Watt gibi güç opsiyonlarıyla size özel sunuluyor. 

Açık ve kapalı alanlarda kullanılabilir megafonlar, kapsam alanlarına göre farklı niteliklerde dizayn ediliyor. USB ve SD kart kullanımına uygun, bluetooth bağlantı özellikleri ve Mp3 çalar kombinasyonlarıyla dizayn edilen megafon çeşitleri, ses kaydetme ve kayıttan çalma özellikleriyle farklı kapsamlarda sunuluyor.


En Ucuz Megafon Çeşitleri

En ekonomik fiyatlarıyla el tipi megafon çeşitlerini muzikalmarket.com sisteminden satın alabilirsiniz. Satış öncesi ve sonrasında destek menümüzden yararlanarak, tüm ürünler ve kullanımlarıyla alakalı bilgi alabilirsiniz. Tüm ses sistemi ekipmanlarında ürün değişim ve iade garantisiyle profesyonel kalite sunuyoruz.

Watt özellikleri, frekans aralıkları ve empedans oranlarına göre birbirinden farklı niteliklerde dizayn dilen megafon türlerini online menümüzden seçebilir, tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Volüm kontrol, ışık ve siren kombinleriyle kullanım ihtiyacınıza özel ürünleri, garantili olarak satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR